Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni doslo juce samo sam GENIJE narucio neke MICRO ko da mi je secer u kesici dosao ?!?!?!!?!?!!?
E sad me zanima jel mogu opet naruciti i koje da narucim bjele za osvjetljenje table i slicno ?!!?!?!?!?
 
Član
evo sta meni kaze:
Your Sample Request can not be processed at this time.
Please locate a Sales Contact in your area for further information.
 
Član
Narucio 7.3.2010 cetiri ture na cetira maila, jedna danas stigla na sestrinu adresu u Tuzlu, a za ostale tri su danas zvali sa carine i kazu da se treba platit carina, ja rekao da nije problem i da posalju
 
Član
ado_d je napisao(la):
evo sta meni kaze:
Your Sample Request can not be processed at this time.
Please locate a Sales Contact in your area for further information.
i meni isti problem,ali prvo sam isao na ovu registraciju i fulio sam broj mob. pa sam refreshao i kod ove narudzbe mi ovo izbaci jel neko zna sta je ?
 
Član
almyr je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
evo sta meni kaze:
Your Sample Request can not be processed at this time.
Please locate a Sales Contact in your area for further information.
i meni isti problem,ali prvo sam isao na ovu registraciju i fulio sam broj mob. pa sam refreshao i kod ove narudzbe mi ovo izbaci jel neko zna sta je ?

ja sam vec naruciovao i doslo mi. kad sam krenuo drugi put da narucim to mi je izbacilo. regam se sa drugim mailom opet isto. nezz fkt sta je. a vidim raji dolazi.:icon_rolleyes:
 
Član
i ja kad sam prvi put narucio doslo kroz 2 sedmice......zadnji put kad sam narucio od tad je proslo 3 sedmice i nista mi jos nije doslo:icon_sad:
 
Član
Nema zablokirali su skroz meni stigle samo zelene da su jos crvene poslali da mogu napravit kombinaciju.bice da su nas prokuzili.
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
i ja kad sam prvi put narucio doslo kroz 2 sedmice......zadnji put kad sam narucio od tad je proslo 3 sedmice i nista mi jos nije doslo:icon_sad:

ma nece ti ni doci, proslo bruku vremena otkako sam ja narucio. jedino da pravis novi profil na nekog drugog... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top