Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:lol::lol::lol::lol::lol:
Zovu maloprije, kazu jedva nadjose broj.:lol:
Zagubilo se 10-ak posiljki za moju kompaniju, pa se jadni izvinjavaju i kazu da ce sutra stici.:lol:
 
Član
adams je napisao(la):
oggy da ti nije malo :), :icon_exclaim:

Ma porucio sam jos prije mjesec dana, a ne dolazi, pa sam porucio opet poslije 2 nedelje, ne dolazi, a napravio novi profil, pa jos jednom. Ispade da je sve stiglo, a nisu mogli pronaci, pa cu dobiti odjednom sve!:D
Izgleda pretjerano, sto jes' jes;'!:D
 
Član
evo i ja trebam dobit danas, 97 puta me zovu iz inetereurope nemogu spavati od njih..tri dana me bude :lol:bem ti dzaba stvari:icon_mad:

vidim neki su pravo 'SKROMNI' ima sad da narucim svega pomalo:)

ako oni ne bankrotiraju nece niko...trebali su se malo raspitati o bosancima, samo postarina je dovoljna da bankrotiraju
 
Član
ma narucio samo 15 kom pa nikakve koristi od ledica sta bi mogao s njima uraditi:icon_question:imal ko ideju
 
Član
imam ti ja plavi i crveni ..ako oces..a lakse ti je narcuit ..sta se dzabe zezas sa tim placanjem
 
Član
ma neznam se reggati na ovo govno...

ako ko ima da mi ucini uslugu da mi se rega za mene..ili da naruci sebi pa da mi posalje ja placam dostavu
 
Član
Sve uredno stize i u SRB vec nekih mesec dana, stigle do sada 2 ture, ceka se treca...samo mi jednom rekli da nemaju neke displejeve...( a i sta ce mi, ionako sam narucio hrpu stvari x)
 
Član
evo mene sad zvali iz ups sutra dostavljaju :lol: :lol: :lol:

kaže sve je to plačeno :lol: :lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top