Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bio sam ubjedjen da ce prestati stizati kad i ja narucim kad me danas nadjose, stiglo 20 SMD-LED dioda. samo dosla velika kutija pa mi bilo cudno, kad sam otvorio ....(vidite na slici, moglo je stati u kovertu, al nisu oni bosanci pa da na svemu stede:lol:)

PS: pita me stari koliko to kosta i ne vjeruje da je besplatno neg me pita kad cu dobit racun
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    31,2 KB · Pregleda: 15
  • 2.jpg
    2.jpg
    40,9 KB · Pregleda: 27
Član
Please Note: Samples can not be shipped to a PO Box or an invalid or incomplete mailing address.

Kako god da ukucam adresu ovo mi izbaci. Jeli znaci da nece doci ili sta?
 
Član
Evo i meni jutros stigle diode, probudio me dostavljac, stigle su diode josh nekom momku "Kenan Skamo", ali dostavljac nije imao broj telefona, a ja nisam htio uzeti jer ne znam momka, al evo uzeo sam broj dostavljaca, pa nek se momak javi da preuzme.

+387-61-485-249 (ups) dostavljac :icon_smile:
 
Član
Evo meni stigla prva tura hvala bogu za 13 dana..xd;)jos je nekom nosio u zavidovice bravof da nije tebi hehe pozz thanks takky;)
 
Član
drago mi je da vam dolazi...ako vam neda na taj acc..samo napravite novi i narucite..ne mogu oni poslat tih posiljki..kolko mi mozemo napravit acc ..:lol::lol: ..a davore imas u pocetku sve objasnjeno prelistaj malo
 
Legend
Please Note: Samples can not be shipped to a PO Box or an invalid or incomplete mailing address.

ovo mi pise sve sam dobro popunio
 
Član
za ovog momaka Kenan Skamo,to mi je drugar,nije znao ga naci,pa sam ja uzeo za njega,tako da je to rijeseno,hehehee,a i kaze kurir da malo prestanemo sa narudzbama nemoze da spava koliko toga dolazi hahahahhahahahhaha
 
Član
Narucio 17.02. i jos nista!:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Narucio ponovo skoro i opet nista!:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Napravio sam novi nalog danas, pa cemo da vidimo!:icon_confused:
 
Legend
stefan je napisao(la):
Please Note: Samples can not be shipped to a PO Box or an invalid or incomplete mailing address.

ovo mi pise sve sam dobro popunio

dali ce doci ili nesto moram ispraviti:icon_question:
 
stefan je napisao(la):
stefan je napisao(la):
Please Note: Samples can not be shipped to a PO Box or an invalid or incomplete mailing address.

ovo mi pise sve sam dobro popunio

dali ce doci ili nesto moram ispraviti:icon_question:

ako ti to izbaci kad prvi put kliknes na submit crvenim slovima, samo idi do dna i dole imas opet submit reques, i dolazi naravno....;);)
 
Legend
uradio sam tako znaci dolazi:icon_smile:, ali jos nesto dodje posle na mail neznam tacno sta posto sam izbrisao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top