Battle Ground V komentari !

Battle Ground V komentari !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radi sta cekas..... imas fore veceras do 23 (ono 59min ostavi za eventualne ispravke koje se obavezno nadju)
 
Član
raja hvala vam velika objasnjenju imam jos samo jedno pitanje

kakva je procedura oko prijavljivanja...koliko sam vidio dovoljno je reci ja se prijavljujem:):)
i evo kao sto ste mi rekli stavit cu par svojih starih slika pa da ocijenite
pozz i hvala
 

Ryu

Član
gaga je napisao(la):
poslao sam rad jucer...:)

ne znam kome si ga poslo,al meni nisi !!!
6 radova sam dobio do sad,nijedan nije tvoj...


i nesto za porazene u prvom krugu ! svi koji izgube u prvom krugu ce dobiti zajedno 1 zadatak,a 2 najbolja rada ce proc dalje ! da nebi bilo 100x last chance za ovo i ono,tako cemo odma rijesiti sve !
a glasacete u last chance-u ovako: 1-mjesto 3 boda ; 2-mjesto 2 boda i 3-mjesto 1 bod !!!
 
Ryu je napisao(la):
a glasacete u last chance-u ovako: 1-mjesto 3 boda ; 2-mjesto 2 boda i 3-mjesto 1 bod !!!

Nesto nisam skontao nacin glasanja
jel' to imamo 6 bodova na rastolaganju i odlucujemo se za tri, po ovom redosljedu kojim si nabrojao ili opet grijesim (boze, boze, sto ja grijesim u zadnje vrijeme :) )

@warma - Deder bolan predstvi nam se prvo... ko si,sta si, odakle li si, sta nam vozikas i te stvari (da nema zabune post stavi ovde -->Novi clanovi i njihovi ljubimci
..... ako imas koju sliku svog ljubimca stavi u garazu tj ovde --> BH Tuning garaza


Banovat ce te sto neposhtujes pravila a samim tim ni administratore, a i nas ostale
 

Ryu

Član
jest doslo je sve...

Remb ne znam kako sam mogo bit jasniji kod onog bodovanja za last chance ;)
ciji ti se rad najvise svidi od ponudjenih das mu 3 boda,koji ti se malo manje svidja,das mu 2 boda,a koji ti se manje i od toga svidja 1 bod...a ona 3 (ako svi posalju) koji po tebi ne zasluze bodove nista ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top