Battle Ground V komentari !

Battle Ground V komentari !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma backo masina...inace moj privatni tutor :D....ma njemu to ne smeta, zauzet je previse da se rega na ovaj forum...poznat mi je tvoj nick ali radovi bas nisu....haman si pravo lijen .D
 

Ryu

Član
Remblender je napisao(la):
vidi sa Ryu da te ubaci u baraz za daljnje takmicenje.....
prvi je krug i imaju sanse svi koji su ispali ili nisu predali radove (ti se mozes racunati u one koji nisu predali radove ;) )
konkurencija nije na odmet....
(ja znam raditi u PS ali nemam stila za upgrade auta... evo freekvw me opet nakrpio oko izvedbe i vizuelnog dozivljaja)

steta sto nije naletio ranije,ne mogu ga sad ubacivat na takmicenje kad je vec pocelo...
to je isto ko da BiH sad hoce na evropsko prvenstvo ;)
 
ma ok,nije bed (oj sto mrzim ovu rijec)

sad sam u fazi kad istrazujem forum,pa imam zanimaciju,inace forum je jako dobar i pun sadrzaja,skoro nisam vidio gotivniji i sadrzajniji forum
 

Ryu

Član
ne,nasi ce sa pobjednikom igrat ;)
nece oni sa ovom "buranijom" sto igra sad...po nasoj mjeri je samo pobjednik ;)

zanimljivi ovi komentari za bg 5 ;) imaju veze sa svim,osim sa tim ;)
 
Član
Ryu je napisao(la):
Remblender je napisao(la):
vidi sa Ryu da te ubaci u baraz za daljnje takmicenje.....
prvi je krug i imaju sanse svi koji su ispali ili nisu predali radove (ti se mozes racunati u one koji nisu predali radove ;) )
konkurencija nije na odmet....
(ja znam raditi u PS ali nemam stila za upgrade auta... evo freekvw me opet nakrpio oko izvedbe i vizuelnog dozivljaja)

steta sto nije naletio ranije,ne mogu ga sad ubacivat na takmicenje kad je vec pocelo...
to je isto ko da BiH sad hoce na evropsko prvenstvo ;)

pa sto je to cudno,ja sam cuo da cemo mi pravo u polufinale Eura;sredili nam Iljo i Munib,prodali Vogoscu austrijcima;sve legalno naravno :):)
 
Član
Zgadio mi se photoshop nakon onakvog glasanja, i mislim da vise necu nikad uraditi nikakav rad, jer nakon onakvog komentara....

Ryu je napisao(la):
gaga:
ne znam kolko sam puta ovo vec reko,al da ponovim opet...premalo promjena na radu
ima ono i pozitvnih stvari ovde,lijepe felge,nije losa ideja za boju auta i pozadina i to ostalo,al...
prednju karambolku kad god uradis ista ti nekako bude na svim autima,side skirt i zadnja karambolka na autu su ostali standardni,znaci veliki minus...ruzno je i na cesti vidit auto kad je neko stavio naprijed do zemlje spojler itd a sa strane i nazad nema nista...

deyo:
na radu se vidi da si pocetnik,ali imas dosta dobrih ideja...
lijepe felge,nije ti losa ideja sa ovom karambolkom od Evo X mada realizacija malo zaostaje za idejom,farovi lose ispali,ovaj lijevi (na slici,na autu desni) angel eye je lose ispo,sav razvucen...
spojler ti izgleda ko da lebdi,promasio si ofarbat ovaj mali dio na haubi sa druge strane...
al eto ideja je bila dobra,a realizacija ce se vremenom pocet popravljat...
posto imam 5 bodova na raspolaganju,ne mogu rec da si zasluzio svih 5 pa...
deyo +4
gaga +1
.....dobijem samo 1 bod....
Drug trebao si napisati da moj rad ne valja i gotovo, a Deyi si trebao napisati da je rad odlican i eto, a ne pises mu ne valja ti ovo, ono i onda mu das 4 boda....
svako ima svoje mišljene i ukus...

Također zgadio mi se i ovaj forum, i mislim da ga vise nikad necu posjetiti.

Ovo je dobar forum i nemojte ga kvariti..

pozdrav Edin K. (gaga)
 
gaga je napisao(la):
Zgadio mi se photoshop nakon onakvog glasanja, i mislim da vise necu nikad uraditi nikakav rad, jer nakon onakvog komentara....

Ryu je napisao(la):
gaga:
ne znam kolko sam puta ovo vec reko,al da ponovim opet...premalo promjena na radu
ima ono i pozitvnih stvari ovde,lijepe felge,nije losa ideja za boju auta i pozadina i to ostalo,al...
prednju karambolku kad god uradis ista ti nekako bude na svim autima,side skirt i zadnja karambolka na autu su ostali standardni,znaci veliki minus...ruzno je i na cesti vidit auto kad je neko stavio naprijed do zemlje spojler itd a sa strane i nazad nema nista...

deyo:
na radu se vidi da si pocetnik,ali imas dosta dobrih ideja...
lijepe felge,nije ti losa ideja sa ovom karambolkom od Evo X mada realizacija malo zaostaje za idejom,farovi lose ispali,ovaj lijevi (na slici,na autu desni) angel eye je lose ispo,sav razvucen...
spojler ti izgleda ko da lebdi,promasio si ofarbat ovaj mali dio na haubi sa druge strane...
al eto ideja je bila dobra,a realizacija ce se vremenom pocet popravljat...
posto imam 5 bodova na raspolaganju,ne mogu rec da si zasluzio svih 5 pa...
deyo +4
gaga +1
.....dobijem samo 1 bod....
Drug trebao si napisati da moj rad ne valja i gotovo, a Deyi si trebao napisati da je rad odlican i eto, a ne pises mu ne valja ti ovo, ono i onda mu das 4 boda....
svako ima svoje mišljene i ukus...

Također zgadio mi se i ovaj forum, i mislim da ga vise nikad necu posjetiti.

Ovo je dobar forum i nemojte ga kvariti..

pozdrav Edin K. (gaga)
nemoj se nervirat buraz idi i ti jos jednom prebroj glasove po mom brojanju vodis 11:10....;)
 

Ryu

Član
gaga ako je 11:10 stvarno,mogo si to odma rec ! radio sam 100 poslova odjednom kad sam te glasove brojo,i par puta sam ih brojo rezultat 9:10,pa 10:10 2 puta nisam imo vise vremena radio sam na brzinu...
al tebi da se ogadi photoshop i forum sto ti vec 3 put govorm "premalo promjena na autu..." daj ba...

i da ispadnes po tvom misljenju neposteno,imas last chance da tamo dokazes da si zasluzio prolaz dalje...
da nisam napiso nista,vec samo dao bodove,odma bi svi pitali zasto...
 
Član
Pa ako cemo iskreno druga skoda nije puno drugacija od gaga-ine,a i ja mislim da pravo previse kritika demoralise takmicara;
al eto
svako ima svoje misljenje
 

Ryu

Član
warma je napisao(la):
Pa ako cemo iskreno druga skoda nije puno drugacija od gaga-ine,a i ja mislim da pravo previse kritika demoralise takmicara;
al eto
svako ima svoje misljenje

kad ti neko jednom kaze da nesto prepravis,trebalo bi na to obratit sljedeci put vise paznje...ali ne,pa onda se to drugi put kaze,ali opet nista,pa onda opet treci pa se naljuti...a gaga nije bio totalni pocetnik pa da ga to odma demoralise...

svakoga kome se kaze "premalo promjena" bi moralisalo da sljedeci put napravi vise,a promjena na autu,pogotovo kod virtual tuninga,se moze napraviti mali milion...

ako neko misli da moze realno ocjenjivati i komentarisati radove i ima "iskustva" u virtual tuningu bar 2-3 mjeseca evo nek me zamijeni ko sudiju,ja cu samo biti organizator...
 

Ryu

Član
eto postavljeni su radovi za 1/4 finale ;) sretno svima
zelim vam sto vise promjena na radovima i sto realnije i ljepse radove ;)
 

Ryu

Član
znaci u vezi "zakona o sportu i kopiranju previse stvari od donora" ;) pravila ce se napraviti i postaviti pred sljedece takmicenje...da se nebi vise dovodili u situaciju da rad ne lici ni malo na stock,cak ni po farovima,ili jos gore jedna situacija u koju sam doso juce...
rad jednog od takmicara izgleda kao da nije radio sliku sa zadatka,vec uzeo slican ugao od sportske verzije istog auta pa to preradio ! zbog toga ce nam trebat pravila i to dosta njih...
da ne bude,ja vam dam Vectru da radite,a vi nadjete Vectru GTS ili OPC u slicnoj poziciji i prefarbate,malo promjena i kazete "evo ja gotov"...

to oko pravila cu razradit sa Tarikom,posto se on takmici na dosta mjesta
Remb dodaj me na msn i ti vjerovatno imas nekih ideja...

znaci da se nebi desavalo u buducnosti da ja dam zadatak npr Fiat Coupe,a dobijem gotov rad Ferrari 360...
 
Za pocetak da se ne mjenja velicina samog vozila....(tako ako postavis sliku preko slike dobijes sta je radjeno a sta ubaceno i bitnije da li je drugo auto)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top