Battle Ground V komentari !

Battle Ground V komentari !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
ne vjerujem da ce freek glasati,jedino ako naleti...
ja cu cim stignem ocjeniti i staviti svoje misljenje,valjda ce to biti danas...
 
da,ali koji part?

vidim 6 se cini kao najsvjeziji,ali vidim da je i tam pocelo glasanja.
nego kad ce novi part
 
ovde je tip takmicenja 1na1 ko pobjedi ide dalje
znaci ima sest grupa i pobjednici tih grupa idu dalje plus jes dvojica iz baraza
 
aaaaaa,nego da ja ne bi sta pomijesao,moze l' me ko napomneuti samo u mojem "showroomu" kad se mogu prijaviti,hvala:icon_biggrin:
 
Član
mozes se prijaviti kad se ovaj zavrsi...mislim da ce ovaj imati 4 kruga....bit ce pri kraju ovog tema..prijave za 6 bg i tu samo napises "prijava" i upadas....a svi ovi parovi su aktuelni, prvi krug 5 bg-a, tako da mozes za svaki par ostaviti komentar, glasati i sl...
 
Član
mozes se prijaviti kad se ovaj zavrsi...mislim da ce ovaj imati 4 kruga....bit ce pri kraju ovog tema..prijave za 6 bg i tu samo napises "prijava" i upadas....a svi ovi parovi su aktuelni, prvi krug 5 bg-a, tako da mozes za svaki par ostaviti komentar, glasati i sl...
 
vidi sa Ryu da te ubaci u baraz za daljnje takmicenje.....
prvi je krug i imaju sanse svi koji su ispali ili nisu predali radove (ti se mozes racunati u one koji nisu predali radove ;) )
konkurencija nije na odmet....
(ja znam raditi u PS ali nemam stila za upgrade auta... evo freekvw me opet nakrpio oko izvedbe i vizuelnog dozivljaja)
 
nego sori sto se ubacujem ovjde i oftopicarim,al ti emir91 jesi ti mozda tarik91 da pst.org

gledao sam sad tvoj pug koncept,a isti tak koncpet je radio i tarik na pst-u
 
Član
da da to sam ja....samo ovdje je zafrkano mjenjati account pa moram na burazov...a koji si ti??' kako ti je nick tamo????
 
registrovao sam se i gledao sam radove na pst.org... stvaro ljudi odrade ekstra... sramota me reci da ja radim nesto u ps kad vidim njih :)
 
sta mislis koji sam?heh

nick mi je erol jer sam se ja udomacio tamo,jest da su tamo uglavnom djeca ali ima par ljudi moje godiste pa nije lose.a backa ko zna,ljudi radi se o sigurno najboljem ps tjuneru sa balkana.

morat cu ga pitat da postam njegove radove ovdje,da vidite sta je mashina
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top