Battle Ground V komentari !

Battle Ground V komentari !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
u takvoj sam ja situaciji bio...bas sam o tome prico ! original se ne poklapa sa prepravljenim "originalom" vec se vise poklapa sa tim drugim autom...
valjda cemo to uspjeti sprijeciti na bg 6
 
Član
e super sto je pokrenuta ova tema i to mi je pravo drago;a taj slucaj o kojem ti pricas i u ovom bg-u ima takav rad:):)
zato treba hitno napraviti pravilnik o broju doniranih dijelova...takvo pravilo mozete naci na svim stranim forum-takmicenjima,a mislim da je bolje da takmicar pokaze kako zna nesto nacrtati,filtrirat i sl.,a ne kopirati.
Jos jednom sa ovim pravilima ce se podici kvalitet takmicenja-bar ja mislim :D:D
 
Ali ce i dosta njih ispasti (prvi ja), vecina nas je amateri u ovome i bavimo se nakih pola godine (opet govorim o sebi).... nije da se nebi trudio ali imam i drugih obaveza pa je malo tesko da se uci (ucim nesto drugo)...
 
Član
warma...takvo pravilo je glupost...na pstuning-u, digimods-u takvih pravila nema....a digimods je po mom misljenju jedan od najjacih....kak mislis...da mi brojimo dok stavljamo.. tako nesto je ne moguce provjerit..a ako ukinemo donore, samo brush ovo bi bilo smijesno takmicenje, jer jos nismo na tom nivou....

remblender...pa ne radim nije puno vise od pola godine (tacnije nekih 7-8 mjeseci), i ja sam amater....
 

Ryu

Član
svi smo ovde amateri ! ne znam otkud tebi ideja Remb da ces otpast odma...
ja radim od kraja februara,znaci tek 4 mjeseca...

necemo pretjerivat sa pravilima,da moras sve crtat il tako nesto,al smislicemo nesto da ne bude ni pretjerano,a ni preblago...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
warma...takvo pravilo je glupost...na pstuning-u, digimods-u takvih pravila nema....a digimods je po mom misljenju jedan od najjacih....kak mislis...da mi brojimo dok stavljamo.. tako nesto je ne moguce provjerit..a ako ukinemo donore, samo brush ovo bi bilo smijesno takmicenje, jer jos nismo na tom nivou....

remblender...pa ne radim nije puno vise od pola godine (tacnije nekih 7-8 mjeseci), i ja sam amater....

pa nije glupo brate jer sad u BG5 momak je ispao iako je imao predobro auto koje je skoro citavo sam uradio,a ispao je od momka koji je citavo auto kopirao:sto znaci da se ne gleda ko bolje zna nego ko bolje kopira,bar tako ispade
u ostalom pola pocetnika-bez ikakve namjere da uvrijedim ikoga,imaju malo donora a vecinu stvari urade sami,zasto bi onda neko ko zna raditi imao vise donora od njih i "posteno" ih pobijedio :):)
 
Član
Ryu je napisao(la):
svi smo ovde amateri ! ne znam otkud tebi ideja Remb da ces otpast odma...
ja radim od kraja februara,znaci tek 4 mjeseca...

necemo pretjerivat sa pravilima,da moras sve crtat il tako nesto,al smislicemo nesto da ne bude ni pretjerano,a ni preblago...

eeeee too
niko nije rekao da ces ti sliku auta drzati u ruci,i napucavati ga kistom;
vec imas npr. spojler,masku,felge i sl. da uzmes od donora,a ostalo malo maste i znanja
a ne(ne bih da kazem ko je u pitanju) lik stavio originalnu sliku gore,a dole auto totalno drugo...kopirane i svjecice u motoru i saobracajna
 
Ko cwe docekati do veceras poslje ponoci.....
ja predao rad prije dva dana i nikako da iscekam postavljanje radova.....
 
Član
warma...nije problem niti zabranjeno uzimati dijelove sa pravih auta, dok je uzimanje virtuelno tuniranih auta zabranjeno...na svakom ozbiljnijem ps tuning forumu se to kaznjava banom...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
warma...nije problem niti zabranjeno uzimati dijelove sa pravih auta, dok je uzimanje virtuelno tuniranih auta zabranjeno...na svakom ozbiljnijem ps tuning forumu se to kaznjava banom...

pa znam ja to,al hajde reci ima li smisla molim te kopirati sve do jednog dijela sa drugih auta,sto znaci da fakticki nista nije uradjeno neko kopirano...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top