Banja Luka - Laktasi - Gradiska Street race 2008

Banja Luka - Laktasi - Gradiska Street race 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
haha kakav HOTA on je xxxxx on ne sme da ide dalje od sarajeva ali doce basta tamo i odrati ga
vidio sam hotu u zaluzanima dosao razgledao auta kad je bio CEZ
 
Član
nije bilo Hote,evo da se i ja zahvalim organizatoru,na dobrom street raceu,i solidnoj organizaciji,uspjeli su napraviti veliki event u ovim nasim teskim uslovima...sve cestitke od AMK "SPORT" Cazin ,takmicili smo se sa 8 auta,osvojili dva 1.mjesta u trkama i jedno 3. mjesto,i dva 3. mjesta u stylingu,prilicno dobro...iako nisu isla najjaca nasa auta..iz cazina islo oko 13-ak auta,sve bilo ok samo bilo prevruce,svi su uzagorili...
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
haha kakav HOTA on je xxxxx on ne sme da ide dalje od sarajeva ali doce basta tamo i odrati ga
vidio sam hotu u zaluzanima dosao razgledao auta kad je bio CEZ
Pi*** što nije došao na SR ????

Ja veću glupost nisam čuo odavno !!!
 
Član
sexy car wash??? zar je bio? daj ba presmjesno (sto se toga tice) one curice "hostese" koliko su nafurane bile mislio sam da ce nosevima srusit onaj most, i malo zamjerki imam sto se tice "pridrzavanja" pravilnika SR-a al jeb.es ga uvjek ima propusta ;) na kraju je ispalo dobro, sto se ostalog tice sve EXTRA ;)
 
Član
kad se sve uzme i sabere nije lose bilo,mada bi se moglo naci dosta zamjerki,ali nisam od onih sto prvo gledaju negativne strane,vec trazim pozitivne prvo. Sto jeste,momci su se stvarno trudili i radili kao ludi,ali promaklo je dosta sitnica koje bi podigle to na dosta bolji nivo.
U svakom slucaju bilo je OK.
 
Član
Zna li neko koji je motor u ovoj bijeloj kockici ? I gledam ovaj sexy car wash...Sexipilnije peru oni radnici u mojoj autopraoni nego ove djevojke
 
V8 motor neznam tacno od kojeg je modela ali je V8 petosevic ga vozio najjbolje vreme sa njim je 13.7 cini mi se a ovdje je preko 14 vozio zbog blage uzbrdice i cini mi se da je BH rekord oboren
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top