Banja Luka - Laktasi - Gradiska Street race 2008

Banja Luka - Laktasi - Gradiska Street race 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
leon je secundu brzi od nurije,puno bolje ide leon samo puno losije starta od nurije jer ima vecu turbinu i puno veci obrtni momenat,strasno je reci da tdi moze ici 12.9 sec,da moze bolje krenuti puno bi brzi bio nego sad.
 
Član
nemojte tako govoriti o covjeku koga nepoznajete,Kona je extra momak i moj jako dobar prijatelj i zamolio bih vas da se suzdrzite od tih komentara na njegov racun ako je moguce.

Hvala
 
Legend
KRVOLOK je napisao(la):
nemojte tako govoriti o covjeku koga nepoznajete,Kona je extra momak i moj jako dobar prijatelj i zamolio bih vas da se suzdrzite od tih komentara na njegov racun ako je moguce.

Hvala

Kako ko, po licnm iskustvima, ja sam se sa njim znao jos dok je vozio Golfa onog TDI crnog, al hajd nebitno, imas pravo nije uredu tako pricat pogotovo kad neko nije tu. Izvinjavam se svakako.;)
 
Član
Posted by HONDA POWERR - Yesterday 03:17 PM
sto bre huka pa covek dolazi na sve SR i dobar automobil ima ali mu otpade zadnji branik pred ciljom

pa nije niko ni komentariso auto niti to dal on dolazi na sve sr-ove neg jednostavno mi antipatican tip.... a auto je sila.... al ovo je ne bitno za ovu temu.... tako da idemo dalje...
 
Član
Koliko sad taj Leon ima PS..to je odlicno vrijeme , sta li je sve nabacano u motor :icon_twisted:...
 
Član
preko 320 ks
gt22,custom izduvna grana,vece dizne,radjenja glava,druga bregasta,drugi klipovi,veci IC,nitro i naravno SM chip tuning remap... :)
 
Član
12.8-9 sec je vrijeme auta na ravnoj stazi,kad bi rijesio start vozio bi oko 12.5 sec,ide leon bas dobro.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top