Banja Luka - Laktasi - Gradiska Street race 2008

Banja Luka - Laktasi - Gradiska Street race 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dario18 je napisao(la):
sta je u onom audiju sto odera Konopeka

www.402alex.com/

Karakteristike automobila AUDI RS4 QUATTRO V6 BI-TURBO, sezona 2008:
Kubikaža: 2.7L V6, 30v BI-TURBO
Snaga motora sa nitrom: oko 800 KS + 150 Nitro/N2O
Gume: TOYO PROXES R888
Menjač: manuelni 6 brzina
Amortizeri: KONI SPORT
Benzinska pumpa: BOSH 325 L/h
Dizne zapremine: 1000cm3
Lamela: Kevlar dupla sa ultra lakim zamajcem
Turbine: Garett GT 28 71 R dual Ball Bearing
Izduvni sistem: SOLE
Kočioni sistem: TB&C, Tilton brake & controls
Extra: Aqua mist, Kovani klipovi i klipnjače
 
nisam 100% siguran ali mislim da su i kod konopeka i kod ace isti motori u pitanju ako neko zna tacno nek me ispravi
 
Član
nisu,jest i kod konopeka 2.7 ali ima samo jednu turbinu,snagom su tu negdje samo sto konopek ima vecu turbo rupu i teze je auto puno za voziti.
Konopek ima gt40 turbinu...
 
Član
320 ps Seat Leon :icon_eek:, pa to je sila od auta svaka cast ..

a koliko bi ja mogao dobiti max na svom bmw samo chipom, bez naravno posljedica po motor ,,pozd
 
Član
11.3 sec u BL audi ali na ravnoj stazi je vozio 10.8 sec
koliko je ks tvoj bmw,imaju 3 razlicita motora 330d pa neznam sta je kod tebe...
 
Član
ah taj audi pa jeli bio brzi od kadeta , kadeta sam gledao prosle godine u modrici auto je strava ,,,

a moj bendzo je 135 kilowata , 2000god ..
 

Eko

Član
KRVOLOK je napisao(la):
11.3 sec u BL audi ali na ravnoj stazi je vozio 10.8 sec
koliko je ks tvoj bmw,imaju 3 razlicita motora 330d pa neznam sta je kod tebe...

jel fakat toliko bila uzbrdo staza u Laktasima... ako sam ja vozio 16.027 jel to nesta ispod 16 sec na ravnom ?
 
Član
kadet je bio najbrzi u BL po vremenu auta ali je imao red light pa su ga diskvalifikovali,vrijeme kadeta je bilo 11.2xx niskih a vrijeme audija 11.2xx visokih.Tako su bar rekli,nema jos zvanicnih vremena nego samo rekla kazala.Tu su oni negdje sad trenutno ali vec za sledecu trku kadet ide u fazu II i ocekujemo 10.2-3 sec na 402 m...nebi trebalo da nas moze stici audi vise,mada se nikad nezna,vidjecemo sta ce biti,uglavnom ovo je samo bila proba imamo jos dosta prostora da spustimo vrijeme.

evo za tvoj bmw link sa mog novog sajta
http://www.smchiptuning.com/parametri.php?auto=bmw&tip_auta=serija%203%20E46&tip_motora=330d%203.0&snaga_x=184
 
Član
Eko je napisao(la):
KRVOLOK je napisao(la):
11.3 sec u BL audi ali na ravnoj stazi je vozio 10.8 sec
koliko je ks tvoj bmw,imaju 3 razlicita motora 330d pa neznam sta je kod tebe...

jel fakat toliko bila uzbrdo staza u Laktasima... ako sam ja vozio 16.027 jel to nesta ispod 16 sec na ravnom ?
sigurno da je jeste,svi su imali puno losije vrijeme.Gregor Tus koji sa hondom ide niskih 12 vozio je 12.8 nekoliko puta u BL i nije mogao brze.Puno je staza uzbro oko 2% do pola i od pola oko 4% stepena,tako mi je bar rekao covjek iz integrala koji prave taj put.
 
Član
e super , a tvoja preporuka bi bila opcija jedan ili dva ipak je auto za svaki dan.. novi sajt je super ,posjecivao sam stari ali ovo je odlicno ,,,hvala za info ,

a Kadett sta reci sto nije receno , koji race je slijedeci u planu..pozd
 
Član
pa ona optimal je bolji izbor i ja bih to preporucio...
Sad ce biti extra dobar,vec mejsecima unosim podatke u bazu,bice i kamioni i traktori i motori sve specifikacije sa sve sto se moze cipovati :)

Sledeca je trka beograd 22 i 23 avgust
 
Član
puno uspjeha u daljnem radu , skoro sam kupio auto pa kad se odlucim za chip znak kome da se obratim...

ja cu tek moci biti u modrici nadam se da ce kadett biti tamo,,,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top