BAJS TUNING

BAJS TUNING

Član
Malo se zezao oko pedala:cool:
slika001or.jpg

By mahe007 at 2012-07-15

slika000w.jpg

By mahe007 at 2012-07-15

Na slikama se bas nevidi toliko sjaj ali uzivo izgleda mocno:cool::cool:
 
Član
Carbon je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
mozda ti je jednostavno popustila matica na zadnjoj osovini. Popusti obje centriraj felgu i dotegni. Ako se ne može stegnuti onda će se morati mijenjati osovina, a oko toga ako se ne razumiješ nemoj ni skidati. Ima puno posla. Nije težak posao, ali se mora znati gdje, šta, kako:D

ma ja cu to u servis, da ja nesto cackam izgubio bi garanciju :cool:

Da smo blize ja bi ti to sredio ;)
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
Carbon je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
mozda ti je jednostavno popustila matica na zadnjoj osovini. Popusti obje centriraj felgu i dotegni. Ako se ne može stegnuti onda će se morati mijenjati osovina, a oko toga ako se ne razumiješ nemoj ni skidati. Ima puno posla. Nije težak posao, ali se mora znati gdje, šta, kako:D

ma ja cu to u servis, da ja nesto cackam izgubio bi garanciju :cool:

Da smo blize ja bi ti to sredio ;)

sredi ti meni onu konobaricu, a lako cu ja biciklo :lol: :lol: :lol:
 
Član
decki i djevojke i svi mi i vi koji volimo pored auta i bicikla imam nadama se da ima dobru vijest za vas i za mene
poceo sam radit u jednoj firmi koja proizvodi i prodaje bicikla UNIS pa kome treba dijelova bicikala i opreme za ista javite pitajte trenutno su snizili cijene pa su dosta povoljniji od ostalih,.,
i da u sklopu svega ima i mali servis i da ko je za druzenje u envera sehovica sam svaki dan do 18 pa navratite
 
mene stid predstavit biociklo :D

imam Neuzer - Hurricane plavi vec 12 godina kupljen u probike zenica go je bio 250 km nema shimano mashine al je do sad se isplatio :icon_smile:

tjuninh mu bio drzac sa flasu 5 km macije oko 3 i pladobrani 15 kasnije sam ih skinuo kad mi je jedan drzac pukao a izgledao je malo bezveze sa njima

http://forum.softpedia.com/anunturi/galerie/Bicicleta-Neuzer-Hurrican-ca-noua-50052.html

isti ovakav samo malo zapusten :lol::lol:

trebam mu sredit plastike pedala i ofarbat guvernal

a ovo mi je planu kupit :icon_smile: samo vremena malo :)

http://www.polarbikes.com/viper-sl/
 
Član
vidim tema je otisla u zaborav pa malo da je ozivimo, poceo sam se i ja malo s voznjom biciklom a evo i da predstavim vozilicu :D

http://www.pik.ba/artikal/4317282/brdsko-biciklo/

Sve kritike dobro dosele tek sam poceo sa ovim sportom. od opreme sam stavio ono osnovno drzac i flasicu za vodu, svjetla naprijed-nazad, zvonce nogaru (ali cu je skinuti smeta mi), sic drugi (udobni) i onaj gel dok se malo privikne guzica :D

Jos me interesuje koje rute vozite Sarajlije??? Osim onih koje i ja znam Vrelo bosne - Dariva
 
Onako gledano ako vozis neke "opasne" rute ovaj bike je idealan,
ali ako samo korisits bike da kruzaš onako naoklo malo da se provozaš ovaj bike je preskup i bespotrebno je bacat pare.
Od opreme imas sve i svasta, sto onih ciklokompjutera, led svjetiljki, raznih dodataka koji su veoma idealni a mogu se naci jeftino.
 
Član
Amer-civic je napisao(la):
Odličan, jesil ovo sprejem farbo??
Trebo si kombinovat crnu i zlatnu bilo bi extra.;)

Hvala ti, jeste sprej. 15km 400ml, dva su isla, metalic ;)
Nisam htio crnu na felge iz razloga sto je prije ovoga crn bio, a kombinovo sam sa celjustima, celjusti sam isto farbao bijelo, obruc felge a zice i nabu ljubicastom Piaggio PMC 10, extra sve ispalo ;)
Ako te jos nesto zanimalo, slobodno pitaj ;)

Evo jos jedna:
dscf5701s.jpg
[/URL]Uploaded with ImageShack.us[/img]
;)
 
Član
arminnn je napisao(la):
vidim tema je otisla u zaborav pa malo da je ozivimo, poceo sam se i ja malo s voznjom biciklom a evo i da predstavim vozilicu :D

http://www.pik.ba/artikal/4317282/brdsko-biciklo/

Sve kritike dobro dosele tek sam poceo sa ovim sportom. od opreme sam stavio ono osnovno drzac i flasicu za vodu, svjetla naprijed-nazad, zvonce nogaru (ali cu je skinuti smeta mi), sic drugi (udobni) i onaj gel dok se malo privikne guzica :D

Jos me interesuje koje rute vozite Sarajlije??? Osim onih koje i ja znam Vrelo bosne - Dariva

Super izgleda bajk, al bas je steta ako ga samo po asvaltu vozas. Od te opreme si sve stavio, ja bi jos samo tu stavio torbicu sa kitom za prvu pomoc (dodje 30-ak KM). Tu imas onaj set kljuceva za odvrnuti sve na brzinu, set za ljepljenje gume, pumpu - uz to uzmi jos 1 unutrasnju rezervnu gumu i stavi je u tu torbicu. Uz to, kupi i kacigu ako mislis ozbiljnije voziti, po gradu ti i ne treba nesto, ali ako ces ici u kakva brda, nije je lose imati sa sobom. Ja bi jos sa ovog bajka sa zadnjeg tocka skinuo macije oci, po kakvom makadamu ce ionako same otpasti, al postoji mogucnost i da ti iskrive zice ili cak pukne neka zica, zato ih je bolje odmah ukloniti.

Sto se tice voznje, oko Sarajeva fakat ima super mjesta za vozit, posebno brda. Ako ces ravno mozes do Hadzica za pocetak - 50 km u oba smjera, ides preko Vrela Bosne samo produzis pravo. Imas onda Trnovo, pa Kiseljak, Tarcin eventualno, gdje god hoces. Mada su ti brdske ture zanimljivije, mozes startati za Zmajevcom i Baricama 2-3 puta da uhvatis malo kondicije, prije nego krenes po planinama. Od Darive ti do Zmajevca treba 20-25 min, do Barica jos toliko. A kasnije mozes zahtjevnije planinske rute ganjati i makadamske puteve, na kojim bas bude zanimljivo. Umoris se, ali i uzitak je vrh... :cool:

Ja sam sebi nedavno uzeo jos jedan bajk, postavit cu slike kasnije. Onaj stari Pony, Unisov, koristim ga za kuliranje po gradu i bas je cool :D
 
Top