babaroge i endemske vrste - VELIKOSERIJSKI autombili koji se rijetko viđaju

babaroge i endemske vrste - VELIKOSERIJSKI autombili koji se rijetko viđaju

Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Za C6 mogu samo reći ono što sam pročitao na TOPGEAR.com..."Auto napravljeno prije svog vremena".Službeno vozilo direktora NLB banke...Svašta prolazi kraj mene,terenac sam,ali to auto me jedino ne ostavlja ravnodušnim.Nekako je kao Megan,kad je tek izašao,ružan brate ko grob,ali kako je vrijeme prolazilo,bio je sve ljepši i ljepši...
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

bmwscaner je napisao(la):
http://1.bp.blogspot.com/_FoXyvaPSnVk/S3MLlBhT0_I/AAAAAAACgIw/LbycZF7ZQWE/s800/Nissan-Juke-0.jpg

ja neznam tko bi mogao ikakve pare dati za ovo


ja znam da ih je po SA svaki dan sve vise... JUKA se izgleda pravo dobro prodaje :D a da je ruzan, jest :icon_biggrin:
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Nissan Juka, kako ga zovete :icon_smile:, je ipak potpuno novi model tako da je prerano govoriti koliko ga ima na cesti ili ulicama gradova. ;)
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Svako ima svoj ukus, jbg, ali dobro reče nek'o gore mi smo navikli na standardne modele VW-a; opel uglavnom onog uobičajenog, recimo od svih tih modela mislim da samo nisam taj C6 vidio, ovog svega ima po gradu. Znam da recimo ova lancia ima više opreme nego VW i Opel zajedno za svoje doba proizvodnje.
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Opet će biti 100 stranica rasprave o ukusima. To ne vodi ničemu.

Bolje bi bilo da se sjetite nekog običnog auta koje se rijetko pojavljuje.
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Porschefan je napisao(la):
Opet će biti 100 stranica rasprave o ukusima. To ne vodi ničemu.

Bolje bi bilo da se sjetite nekog običnog auta koje se rijetko pojavljuje.

pobrisi ba sve sto vodi dalje od teme..ne moze se drugacije
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

bilo kako bilo đuka bio rijedak ili ne ruzan je da glava zaboli od njega
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

sve jedno auto sam vidio uzivo :lol:
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Evo sada jedna potpuno uobičajena pojava što se izgleda tiče, ali stvar je u motoru koji je ugrađen u njega.

Osim što ga nema na cesti, ja nisam vidio da ga itko i testirao od automobilskih magazina.

Riječ je o BMW-u 540i e60

540i.jpg


V8, 4000ccm i 306ks

Na stranici Mobile.de postoji samo 30-ak primjeraka za prodaju. To dovoljno govori koja je rijetkost ovaj BMW.

Znam da nema smisla nabrajati aute po motoru koji je ugrađen u njega ali smatram da ovaj ima mjesto u temi.
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Kupuju ga samo istinski zaljubljenici u tu marku. Nažalost. A i cijeli SAAB je u banani sada :icon_sad:
 

MTR

Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

SAAB je inace bio orijentiran na US trziste gdje je islo ako se ne varam preko 80 % proizvodnje , tako da me ne cudi sto ga ovuda malo ima , doduse Italija ga je puna sve sami Aero paketi i 3,0 d motor od Isuzua ( koji se inace ugradjuje i u VelSatis )

Jos nesto cega ima malo tj. nikako kod nas je Subaru Outback , inace pre pre dobar auto

vidim ponekad jednog ili dva modela Volvo XC 70 koji je za nase ceste savrsen al eto valjda ljudi i dalje misle da se radi u Rusiji :D

@ Porschefan : malo ima 540 a da nisi slucajno mislio na 550i ?

ovako nesto : http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=150175151&__lp=10&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=26&negativeFeatures=EXPORT&lang=de&pageNumber=1
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Igrom slucaja kappu vidjam svaki dan(vozi komsija), a i ovako ih ima solidan broj barem kod nas, cak sam imao priliku da ga vozim mnogo dobar auto. A thesis takodje skoro svakodnevno, imaju 2-3 taxija u komsiluku, premocno izgleda;)
 

MTR

Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

a sad nesto za sto vecina nije cula a sigurno i vidjela , ja sam ga gledao u Njemackoj i predobro izgleda samo je motorizacija malo pogolema , i cijenom je prihvatljiviji od npr. novog Passata

VW Routan 4,0 V6 - http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=149997082&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=8&negativeFeatures=EXPORT&lang=de&pageNumber=1
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

^ Ovaj Rutan je prvenstveno za americko trziste napravljen i naravno da sam cuo za njega a i vidio ga(na slikama):D
 
Top