babaroge i endemske vrste - VELIKOSERIJSKI autombili koji se rijetko viđaju

babaroge i endemske vrste - VELIKOSERIJSKI autombili koji se rijetko viđaju

Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

vladica85 je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
Mozda ih malo ima u odnosu na druge modele iz kuce al za kapu i Thesis grijesis,bar ih Srbiji konkretno Beogradu ima pofino a vjerovatno i u Hrvatskoj,nemoj pikati BIH,ona nije mjerilo nizasta.

sto BIH nije mjerilo ni za sta ? :icon_mad::icon_mad:

Zato sto je ovde kupovina auta mjerilo VW koncern i Das auto i opleti,ako ovde ne mozes vidjeti cesto Cromu,Vel Satis,Thesis itd ne znaci da ih nema solidno u zemljama u okruzenju a pogotovo u srednje i razvijenim evropskim zemljama,jel ti sad jasno ??


al zato mozes vidjeti panamere,cayenne ,carrere ,Q7 i tako dalje ;)
 

MTR

Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

VelSatisa ima po Zenici i okolini barem 20 komada , Lancie Kappe isto tako ima ih bruka , ne znam u sta vi gledate :D , bila je i Lancia Thesis , poslije je prodata u Banja Luku , samo je frajer brzo skrsio
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Citroen C6

239a6_pic-19744.jpeg


imgcitroen%20c61.jpg


Renault Avantime
renault-avantime525.jpg
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

http://www.google.ba/imgres?q=fiat+doblo&hl=bs&sa=G&gbv=2&tbm=isch&tbnid=wwf-s6q-GTSPPM:&imgrefurl=http://www.zercustoms.com/photos/2011-Fiat-Doblo/2011-Fiat-Doblo-8.jpg.html&docid=n-8VYPGaUGMqdM&w=1024&h=724&ei=3yNQTvn5Lcfs-gaos7zkCg&zoom=1&iact=rc&dur=441&page=1&tbnh=151&tbnw=214&start=0&ndsp=16&ved=1t:429,r:7,s:0&tx=72&ty=44&biw=1152&bih=773

veceras ugleda ovo njesra od auta aj majko pa dok ga nisam vidio uzivo nisam ni znao sta sve fiat nece izbacit na traku sve sam mislio da je multipla vrhunac greske ali ovo je tri puta gore :D zadnji kraj je pravo kritican XD
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

C6 je se po bugojnu viđala jedno vrijeme, ali je i ružna, na slikama nije ni blizu ružna ko uživo
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

c6 vidio juce u Sanskom Mostu ... bas eto nisam ni znao koji model, al da je ruzan je brateee...


vW fox - ima ovdje jedan u gradu , pheaton isto , cromu jos nisam vidio , lanciu jesam, nissana vozio se u njemu , signum sam takodjer vidio ...
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

C6 moze li se ovo automobilom nazvati :D
 

MTR

Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

a jel se iko od vas provozao u C6 , S klasa mu nije ravna ,

a jel se vozate NA autu ili U autu ?
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

C6 mi ni najmanje nije ruzan, auto je krajnje neobican i ima neki stil, sto i jeste odlika citroena, kao i ciljnu grupu kupaca koja ga kupuje. Naravno da se nece svidjati sirokim narodnim masama niti je narodni auto jer ga ne pravi VW...
Sta sve covjek nece procitat, svasta, cuj bilo bi stid vozat auto u kojem se vozi gospoda i elita, a nije stid vozat neke krshove polutruhle stare 25 godina, e svasta...
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Stid se voziti u autu za kojim se svi okrecu ? Svasta... Nek VW i ekipa krenu praviti neobicna auta... ali oni za to nemaju muda, pa se njima treba smijati jer prave jedno te isto... ali nije to tema....Metropolis ili DS9 dere guzove dizajnom, i samo kod nas dizajn ne prodaje auta, nego zatupljenost i mahalske price u vecini slucajeva...

On topic

Cross_polo_predek.jpg



Vidjam jednog covjeka u njemu... ni sam nije svjestan sta voza :lol:
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Pripazite malo da se držite teme, jer neću dopustiti da ispadne svađa. ;)

po 100-ti put, ove aute svi viđamo, ali bit je da se spomenu u odnosu na cjelokupni promet i aute u njemu.
Hiljade auta viđam ljeti na stranim tablama ali vjerujte mi da ovi uopće nisu zastupljeni u nekom postotku, prije u promilima.
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

zanimljiva tema i spomenuta auta su bas rijetkost...ajd ok za c6 (za kojeg vidio negdje da je ruzan i neke ljude koje bi bilo stid da se voze u njemu, al sigurno mi se ucinilo a nisam pio :D) koji i nije pravljen da izvlaci profitabilnost citroena niti da se prodaje u milionskom tirazu , ali neka auto kojima je bio to cilj su bas zanimljiva...i tacno 'egzoticna' na cestama :icon_biggrin:

recimo da su to potpuni promasaji u autoindustiji (mislim na audi a2, ovaj vw, fiat, opel i sl :) )...;)
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Fiat Croma 2 i Seat Toledo 3 su definitivno promašaji, oni su me djelomično i potakli da otvorim ovu temu. ;)

Ali činjenica je da se ni ostali nisu baš proslavili. Najveća stvar je u tome što su prilikom njihovog predstavljanja bile najave o pokoravanju klasa kojima pripadaju. :icon_smile:
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

evo jedan i od mene, smart forfour.

forfour.jpg
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Nissan-Juke-0.jpg


ja neznam tko bi mogao ikakve pare dati za ovo
 
Top