Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
Pozdrav svima, nadam se da neko zna.

Cuje mi se zvuk kao kad ode lezaj a nije otisao. Zamjenio oba zadnja.

Audi A4 B5
Quattro
Sta je problem?
 
Član
problem sa touranom 2.0 tdi 100kw nece da upali da tabli nema lampica od checkengine i grijaca i pumpa se ne cuje prilikom davanja kontakta imali ko da je imao slican problem
 
Član
problem sa touranom 2.0 tdi 100kw nece da upali da tabli nema lampica od checkengine i grijaca i pumpa se ne cuje prilikom davanja kontakta imali ko da je imao slican problem
Na Golfu V sat blokira paljenje ako je neki veći problem sa njim. Touran je skoro kao i Golf V. Da je do ključa(koda ključa) mislim da bi pumpa radila i verglao bi iako ni tada nebi upalio, tako da nebi trebalo biti do ključa. Ne znam do čega bi još moglo biti.
 
Član
pogledao sam i njega i rele pumpe ispravni su,kod kljuca ocita auto vergla ali nepali jedan od razloga je sto ne radi pumpa al nesto se krije u lampicama grijaca i kontrole motora pa mislim da je ecu sad sam se probao spojit na dijagnostiku i nije moguce
 
Član
ecu motora pravi problem, nema komunikaciju .. ako je neko cacko iscitavao mape i upisivao, hoce se desiti zbog checksuma, treba probati ili ori upisati posto je u tog ecu full dump flash, ili full ori bdm upisati .. ako ni to ne pomaze, drugi ecu...
 
Član
Zanima me koliko mogu drzati pritisak gumice na diznama kad se zamjene posto me je zezalo prvo paljenje dok gumice nisam zamjenio sad me zanima koliko mogu ocekivati dobro paljenje
 
Pozdrav ekipa,imam problem sa hladjenjem motora,u pitanju je golf 2,u boci ima dovoljni vode ,vraca vodu i sve funkcionise ali se zagrijava a ventilator se ponekad pali pa sta bi moglo biti,bas sam gledao kada predje sredinu vec je izmedju pregrijavanja i normalne temperature ali se ventilator ne pali,hvala unaprijed.
 
Član
Pozdrav ekipa,imam problem sa hladjenjem motora,u pitanju je golf 2,u boci ima dovoljni vode ,vraca vodu i sve funkcionise ali se zagrijava a ventilator se ponekad pali pa sta bi moglo biti,bas sam gledao kada predje sredinu vec je izmedju pregrijavanja i normalne temperature ali se ventilator ne pali,hvala unaprijed.


Isti problem u mne
Termoprekidac u pitanju,star oslabio isto se u mne nekad upali ak kad bude ured blizu slova H(hot)
Pa sam ja zaobiso i stavio prekidac obicni u kabini
Al prije neg sto zamjenis dio ako je taj prvo provjeri ventilator jel radi kak treba,spojis ta 2 pina zajedno
Al nije dio skup 15-20-ak markica hhhh

Eto slika kako izgleda na hladnjaku se nalazi

Sretno sa sarafanjem :)
 

Prilozi

  • 20200727_094154.jpg
    20200727_094154.jpg
    2,2 MB · Pregleda: 13
  • 20200727_094121.jpg
    20200727_094121.jpg
    2,1 MB · Pregleda: 12
  • 20200727_094631.jpg
    20200727_094631.jpg
    2,1 MB · Pregleda: 11
Isti problem u mne
Termoprekidac u pitanju,star oslabio isto se u mne nekad upali ak kad bude ured blizu slova H(hot)
Pa sam ja zaobiso i stavio prekidac obicni u kabini
Al prije neg sto zamjenis dio ako je taj prvo provjeri ventilator jel radi kak treba,spojis ta 2 pina zajedno
Al nije dio skup 15-20-ak markica hhhh

Eto slika kako izgleda na hladnjaku se nalazi

Sretno sa sarafanjem :)
Hvala druže ,veliki pozdrav
 
Član
Poštovanje svima,
Posjedujem Mercedesa C220,w204, 2007 godina, avantgarde.

Pali mi se svako malo ESP, tocinije ovako pise, citiram : ESP currently unavail. See owner's Manual.

I kada mi se to upali automobil uopce nema snage vise i kao da motor skakuce, kada ugasim auto par puta to se ugasi.

Dali netko mozda zna o cemu je rijec?
 
Top