Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Moras imat piksnu koja se nabaci pa onda stavljas taj od novije tipe volan.Kupio mi je isto jaran bio volan i sreca dobio piksnu i nabacimo i sve moze onda.
 
Član
volanr.jpg Jel to u biti ova piksna, i jel dođe na svakom novijem golfu dvici ili ja to moram raditi kod tokara
 
Član
Malo sam zbunjen pa ako ima itko da objasni hehe
Kupio sam auto Pug 205 1.4 8v 75 konja.Gledajuci prometnu pod "Tip vozila" stoji oznaka 20D,cak stovise nasao sam istu oznaku jedva vidljivu na pragu vrata automobila,na karoseriji..
Trazio sam po netu Peugeot 20D i sve sto mi izbaciva jeste GTI i CTI cabrio izvedba a ja ne posjedujem niti jedno niti drugo....
Evo i ovdje po oznakama motora,druga tabela na web stranici sve CTI izvedbe...
http://www.auto-data.net/en/?f=showSubModel&modeli_id=591
 
Član
Mozda je neko davno ubacio taj motor u to auto imas evo na stranici tih motora od 1.1 do 1.9, sad ti trebas vidjeti tu oznaku i broj motora, i onda nadji negdje na netu podatke i po broju motora nadji koji je tacno motor pa ces znati je li sve ok :D
 
Član
Malo sam zbunjen pa ako ima itko da objasni hehe
Kupio sam auto Pug 205 1.4 8v 75 konja.Gledajuci prometnu pod "Tip vozila" stoji oznaka 20D,cak stovise nasao sam istu oznaku jedva vidljivu na pragu vrata automobila,na karoseriji..
Trazio sam po netu Peugeot 20D i sve sto mi izbaciva jeste GTI i CTI cabrio izvedba a ja ne posjedujem niti jedno niti drugo....
Evo i ovdje po oznakama motora,druga tabela na web stranici sve CTI izvedbe...
http://www.auto-data.net/en/?f=showSubModel&modeli_id=591

danas slucajno vidio saobracajnu i u mene pise isto 20D, ako ti ista znaci,al je u mene GTI
 
Član
Prvo mi palo napamet da nije mozda bio GTI jer sam nasao istu oznaku na karoseriji,malo bolje razmislim unutrasnjost cijela je od ove serije sto je dolazila sa 1.4 motorima,sjedista jesu profilisana i tabla je ph2 ali kilometar sat je potpuno drugaciji nego kao kod GTi-a,nema pritiska ulja iako ga je svaki GTi imao....nazad nema diskove pa sam mislio netko je stavio obicni most,ma svasta mi padalo na pamet,da bih na kraju ispalo jedino logicko rijesenje ovo.1.4 8v 76 hp je imala CJ(cabrio) izvedba i njihova oznaka je takodje 20D....1351 ccm i 55kw dakle sve se poklapa sa mojim samo sto oznaka 20D stoji,ali kojega ce mi djavla na karoseriji 20D jedva vidljiva oznaka ako nije cabrio?
Enigma hehe :D
 
Član
Nije svaki GTI dolazio sa diskovima nazad, npr imao sam dva i nijedan nije imao nazalost! nego ti postavljaj taj auto da ga vidimo vise, stvarno nema vise smisla!
 
Član
@matej : daj broj sasije da ga u publicboxu provjerimo , ako bude podataka o njemu.Vidio sam jutros puga ispred restorana fino izgleda
 
Član
Ma nemam cime da uslikam,jedino digitronom,mobitel jos na servisu biti ce uskoro nece auto nigdje da pobjegne :D
Evo broj: VF320CKD223554568
Jedan stariji majstor je onako informativno danas pogledao i rekao je da nije prekucano jer vecina ovih francuskih auta ima "tockaste" brojeve to jest ispisani rupicama na karoseriji pa tako da se ovo nije nesto puno ni prekucavalo,jedino da su normalno napisani kao kod uobicajeni onda bi trebao da se zamislim
 
Član
Evo sta publicbox kaze .nema nesto posebno informacija

Karakteristike vozila
Proizvodna linija205
Br.PP/RD4763
Datum početka jamstva1990.01.01
arrow-down.gif
Generalne informacije
VRSTA PROIZVODAAUTOMOBIL
KOMERCIJALNA MARKA / TIP SKLOPAPEUGEOT
LINIJA PROIZVODA205
OBLIK KAROSERIJELIMUZINA S 3 VRATA
ZAVRŠNA OBRADARAZINA 4+
MOTORUBRIZGAVANJE TU3M
PRIJENOSBVM5
TIP BOJEMETALIK BOJANJE
arrow-down.gif
Karakteristike vozila
ZAVRŠNA OBRADARAZINA 4+
TIP BOJEMETALIK BOJANJE
arrow-down.gif
Dovod goriva motora
MOTORUBRIZGAVANJE TU3M
arrow-down.gif
Mjenjač-Transmisija
PRIJENOSBVM5
arrow-down.gif
Ovjes-Upravljenje-Kočnice
arrow-down.gif
Karoserijska oprema
 
Top