Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

SOLEmir je napisao(la):
Ako ces mene slusati a radim taj posao vec 8 godina ni slucajno sprej pa ti odluci

sprej bi poceo spadati brzo, a to necu, prvo boja pa onda lak, i ako se bude malo poznavalo nema veze, drugog izbora nemam, nisam u planu farbati auto jer nema potrebe zbor zadnjih rubova da ga citavog farbam....
 
Član
zna li mozda neko, da preporuci u tuzli servis za peugeota 206, tj pri kupovini bi ga htio detaljno pregledati(kilometraza i sve ostalo) i koliko dodje novca sve to ??
 
Član
danas sam uzo moj stari cd koji mi je bio u autu SONY GTX GT23, posto nije imo izvode za pojacalo ja sebi kupio drugi, a ovaj sam danas starom ubacio u opel vectru b 99 god, e sad me interesuje kako da skopcam, da cd pamti, posto meni se cini njemu + prekida ovako, probo sam prebacivat one zice crvenu i zutu opet nista, kad izvadim kljuc on se ugasi odma i ne upamti nista, kad dadnem kontakt on se opet pali ali nista nije upamtio, sta treba da skopcam da pamti dokle je doso, kad izvadim kljuc? ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
dovedi mu zivu struju onda ce pamtit ako ti ide preko brave onda ti nece pamtit nema veze kako ga spajo ;)

znaci treba mu plus doves stalni, moze li sa zmigavaca posto su sva 4 odma iznad cd-a, i mogu li zajedno skopcat ovaj plus sa zmigavaca na ovaj postojeci?
 
Član
golf2 je napisao(la):
zna li mozda neko, da preporuci u tuzli servis za peugeota 206, tj pri kupovini bi ga htio detaljno pregledati(kilometraza i sve ostalo) i koliko dodje novca sve to ??
Peugeot Blok, ovlasteni Peugeot-ov servis u Tz, 50-tak KM je pregled auta (ako se dobro sjecam 52 :D )
 
Član
Golf 2, evo i slika gdje to dodje otprilike, nisam ni ja siguran, uglavnom je tu negdje gdje sam zaokruzio, a imas ove strelice one su ti skretanja na taj stari put koji vodi do servisa.

Zavisi iz kojeg smijera ides prema servisu, ako ides od petlje skrenes na ovoj prvoj strelici, a ako ides iz pravca grada onda na ovoj gore. ti sebi jos malo zumiraj na google maps ili ako ti je potrebno malo bolje objasnjenje javi se na pm ;)

Untitled-12.png
 
Član
hvala vam ljudi puno na informacijama :cool: , otici cu najvjerojatnije u taj blok servis, znat ce valjda ta osoba od koje bi trebao kupiti auto, gdje se nalazi servis :icon_smile:
 
Član
golf2 je napisao(la):
hvala vam ljudi puno na informacijama :cool: , otici cu najvjerojatnije u taj blok servis, znat ce valjda ta osoba od koje bi trebao kupiti auto, gdje se nalazi servis :icon_smile:
Ako je iz Tuzle taj od koga kupujes vjerujem da zna gdje je ;)
 
Član
Zanima me kako najbrže/najbolje skinuti staru farbu s felgi, tj, oguliti ih do aluminija... kupio sam papir 150 za šmirglanje, ali mi PRESPOROOO, i boli me sve
 
Član
zar nije pjesak grub... mislio sam ja s još grubljim papirom šmirglat, ali su mi rekli, nemoj ako nećeš da ti se vide crte poslije...?
 
Član
jusuf je napisao(la):
golf2 je napisao(la):
hvala vam ljudi puno na informacijama :cool: , otici cu najvjerojatnije u taj blok servis, znat ce valjda ta osoba od koje bi trebao kupiti auto, gdje se nalazi servis :icon_smile:
Ako je iz Tuzle taj od koga kupujes vjerujem da zna gdje je ;)

kontaktirao sam blok servis, jel moguce da sve zivo pregleda na auto kosta 72KM +PDV ??? :icon_eek:
 
Top