Automobil završio na šinama, tramvajski saobraćaj bio u zastoju

Automobil završio na šinama, tramvajski saobraćaj bio u zastoju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bolje mu je bilo da je sletio negdje u sumi nego ovako, u centru vidjen uslikan, ogovaran u trenutku od svih prolaznika i sada foruma.

Brz oporavak zelim,
 
Sto se brzine tice meni su se AIRBAG-ovi upalili na 50 km/h...

Sto znaci da je momak mozda normalno vozio koliko je dozvoljeno bilo po propisima, mozda mu je neko zakocio, a mozda i njegovom malom nepaznjom..Jer to se sve desi u sekundi...

Zelim ti drug sretan oporavak!!!
 
Član
Konacno normalni komentari,a ovi majmuni sto hejtaju nece daleko dogurati....Tare brate brzo da prodje ruka aBd :D ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Napravit ce mama opet ajd , valjda ce poslije ovoga malo doci pameti

mooamer je napisao(la):
...al ovaj mali nije normalan,ccccccc,kupi mama i kaze sinu ajd sine malo se ku*ci i ev sta bude,brz oporavak zelim al ovo mu je drugi udes u pola godine i ono onda dodje i nekom drzi predavanja a nije u stanju zimske gume uzet!!!jbg nije venom imao vise eventa a ni budala da plate ulaz u klub po 50KM ili vise pa nije bilo ni za guma!!!

Sarajlija071 je napisao(la):
Ćuner s Venom preko zadnje šajbe je na teži način naučio da se s ljetnim gumama ne jurca ...idiot je mogao koga opalit pa šta bi onda ???



Za sve vas, i one koji slično pričaju, važi spomen u ovoj temi: http://www.bhtuning.com/sta-se-desava-sa-forumom-t-81608.html

Viđao sam ovu skodu cesto po ilidzi i gradu, nisam nikad vidio da divlja, niti znam ko je vozi. To sto pricate da je nekada divljao, garant jeste, kao i SVI VI.
Nemate pojma na kakvim gumama vozi, govorite da su ljene. Nidje veze.
Da se ovo nekome od vas desilo sigurno nebi voljeli da se ovako prica o vama.
Zao mi je auta stvarno, i moje rodbine koja je morala pjesaciti jer nije bilo tramvaja, nadam se da ce nam ovo svima biti upozorenje i momku koji je bio za volan jako dobra skola kako u buduce da vozi. I naravno brz oporavak.
;)
 
Član
Ne znam momka al znam kolko je raja zavidna,pogotov na klixu citam, svi oni sto im je traJVan kasnio psovali su mu i slicno, moze se ovo desiti SVAKOME !!! nije morao ici brzo uopste ovo moze na 40-50 km/h se desiti, mozda je decko i dobro reagovo pa ne udario nekoga ispred sebe i slicno !!! Ugl brz oporavak povrijedjenima,nadam se da steta nije velika ! A hejteri ce hejtat jbg sta ces..:icon_biggrin:
 
meni je samo drago cuti da su nove gume na autu, nove brembo kocnice, diskovi ovo ono, da se ulaze u auto, takva mi informacija poprilicno znaci, a neki ce znati zasto,,,,


Tare brz oporavak i tebi i djevojci, iduci put pamet u glavu, valjda je dosta belajisanja bilo ;)
 
Član
prvo sto je najbitnije fala Bogu da niko nije tesko povrijedjen ili jos gore glavu izgubio, a drugo, pa jbg sve je skola, ja sam nakon dva udesa za koje nisam bio kriv naucio da kod nas covjek mora razmisljat kako za sebe tako i za druge vozace u saobracaju, jer neki ljudi toliko lose voze i toliko su bahati na cesti da bukvalno morate predvidjat sta ce oni uradit, i svaku raskrsnicu sa dozom opreza preci bez obzira jel imate prednost ili vam gori zeleno svjetlo. stvarno je sranje vozit kod nas, al eto tako je kako je.
 
Član
stvarno mi nije jasno sta je s vama, momak je dobro prošao,ja se radujem sto su svi zivi , a auto, ovo se sve napravi za cca 500 KM ;)
 
Poruka na PP od emse21 , sine slobodno pisi ovde ne moras PP slati . Citiram:

ti sto glumis nekog mangupa,pljunut cu te kad te vidim cigane jedan,krivo ti sto neko ima love,samo pokazujes primitivizam papcino jedna....ti uopste ne poznajes tarika,on mi je najbolji drug i ako ja nemam milione ko sto on ima...vozim s-paketa i sa razlogom ga branim jer on nije materijalista i prije bi pomogo nekome nego pola foruma....nemoj pricati o nekome kad ga ne znas

E sine ovako da tebi napisem i svim ostalima sto mislite da ste otkrili auta. Nisam mangup al isto tako ne dam na sebe posebno vama balavurdiji da tako pricate . Jebe se meni i za tebe i za Tarika i za njegove pare . Prvi me malac prcao za sta sam mu ja trebao napisati poruku kakvu si ti meni al bas zato sto nisam primitivan nisam to uradio mlad je jos naucit ce. Znam Tarika bolje od tebe jer je kod mene u Ulici odrastao , znam ga jos kad je u osnovnu skolu isao . Mene je iznenadilo njegovo ponasanje jer se uvijek dojmio kao fino dijete , i te sve "pare" sto ima ustvari on nema , ako ces tako gledati ja imam vise svoje licne imovine zaradzene rukama nego on . Ne govorim prepisane niti poklonjene nego zaradzene tako da ja nemam biti ni nakoga ljubomoran , ja stvaram sa svoje dvije ruke a kako vi ostali apsolutno me ne zanima. A kao sto sam ti napisao na PP i tebi i svima koji imaju sta protiv mene znate gdje stanujem pa boze moj ko koga prebije prebije , ja prema starijim imam rispekt a vama ga izgleda treba usaditi. Stidite se majke mi
 
Član
time for...

popcorn.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top