Automobil završio na šinama, tramvajski saobraćaj bio u zastoju

Automobil završio na šinama, tramvajski saobraćaj bio u zastoju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Automobil je završio na šinama u sarajevskom naselju Stup oko 15 sati, zbog čega je tramvajski saobraćaj od Ilidže do Nedžarića bio u zastoju, potvrđeno je za Klix.ba u MUP-u Kantona Sarajevo.
Povrijeđenih u ovoj nezgodi nije bilo, a vozač se našao na šinama tramvaja najvjerovatnije uslijed brzine neprilagođene uslovima na cesti.

Na automobilu je pričinjena materijalna šteta, a vozač je u trenutku nezgode bio sam u automobilu.

Na uviđaj je izašla ekipa MUP-a Kantona Sarajevo, koja će utvrditi uzrok nezgode.

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/automobil-zavrsio-na-sinama-tramvajski-saobracaj-bio-u-zastoju/121213125#1
 
Član
nerazumjem na pravcu sletit na sine koje su daleko metar mozda vise,,
dokaz da abs asr esp i sl skracenice uz mozak velicine kikirikija ne pomazu

al galone i suki ovaj probao prihvatit vas izazov al etoo
 
Član
http://www.ekskluziva.ba/Stup-Fabia-zavr-ila-na-inama-dvoje-povrije-enih-/10940.html

samo ovdje malo drugacije ... dvoje i povrijedeni... :icon_rolleyes:

kako god, brz oporavak, te pamet u glavu...
 
Član
allaha mi dragog,nebi pozelio udes ili nesto dusmanu jer se moze i meni pa i svakome desit,al ovaj mali nije normalan,ccccccc,kupi mama i kaze sinu ajd sine malo se ku*ci i ev sta bude,brz oporavak zelim al ovo mu je drugi udes u pola godine i ono onda dodje i nekom drzi predavanja a nije u stanju zimske gume uzet!!!jbg nije venom imao vise eventa a ni budala da plate ulaz u klub po 50KM ili vise pa nije bilo ni za guma!!!
 
Član
ako je to stvarno istina, onda neki imaju jako zloceste roditelje, ono zamisli kupe ti skodicu da se kurcis .... sto mu nije kupila cabria nekog sa 200+KS?
 
BHT Ovisnik
ne podrzavam nikoga niti znam sto je bilo,ne bih se petljao kakav je tko,sve se to da vidi, tko je sta je,sebi je;)

i ja sam prvo pomislio ljetne gume,kako vidim felge na autu,ali su zimske,vidi se ovdje
http://www.ekskluziva.ba/Stup-Fabia-zavr-ila-na-inama-dvoje-povrije-enih-/10940.html

samo ovdje pise 2,tamo 1 ...nadam se da nije nista ozbiljno
 
Ćuner s Venom preko zadnje šajbe je na teži način naučio da se s ljetnim gumama ne jurca ...idiot je mogao koga opalit pa šta bi onda ???
 
Legend
Ja ne znam ovog momka, ali u 5 mjeseci ovo auto je udarano 3x koliko sam ja upratio, eh sad ili je do auta ili sta, ja ne razumijem..
jednom mu je i mama imala udes sa ovim autom cini mi se, tako da ne znam fakat sta da kazem, zao mi je u jednu ruku bez obzira ko je kupio auto, ko ga odrzava itd itd vidi se da voli auto i da nije onaj klasicni snob kupit ce tata drugo i uzme nest drugo.. vjerovatno je zavolio auto cim ga toliko puta popravlja i ulaze u njega ali na ovoj dionici mi nije jasno sta se moglo desit pa da ovako udario auto, pogotovo jos sto je imao suvozaca koji se usput i povrijedio (zensko..)

Pamet u glavi svima..

Sarajlija071 je napisao(la):
Ćuner s Venom preko zadnje šajbe je na teži način naučio da se s ljetnim gumama ne jurca ...idiot je mogao koga opalit pa šta bi onda ???

nisu ljetne gume bile na autu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top