Automobil završio na šinama, tramvajski saobraćaj bio u zastoju

Automobil završio na šinama, tramvajski saobraćaj bio u zastoju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Lika ne znam licno, ali koliko ja vidim na autu su zimske gume.

One imaju ove "lamelice" na sebi, koje ljetnim gumama nisu potrebne...

2ywx06h.jpg
 
Član
Pojedinci,glupa vam je priča,a momku želim što brži oporavak i da što prije zaboravi ovo i krane dalje...
 
Član
Momak je clan kluba istog kao i ja ,bezveze je da pojedini hejtaju jer nikad ne znate sta vas sutra moze snac. Bas je bezveze prica , iskreno ne razumjem da se neko moze smijat tudjoj nesreci. A to ko mu je kupio auto i sl. Blago njemu i ja i svi mi bi voljeli novo auto vozat. Ja prvi odma bi halalio svoj sepet star 30 god :) zivi bili
 
Administrator
brz oporavak želim.


Ne vidim razlog da sada pljujete momka i da možda nekom bude drago zbog ovog što se desilo, radi nekih vaših nerazriješenih stvari.

Kao da je bitno ko je kupio.
Ovo se ne daj Boze danas sutra može desiti vama, meni ili nekome vašem.
 
da vam razjasnim stvar oko guma, na autu su bile pireli nove zimske gume jucer kupljene sve 4...svakome se moglo dogodit glupo je osudjivat i nasladjivat se tudjom mukom, cesto se vrati...vozac i djevojka su ok hvala bogu malo u soku al to je i normalno
 
Pioneer mali je tek polozio a samo nesto pali gume kad god ga vidim , sto se neko od nas ne zabije i ne zavrsi na sinama? Pustite mi toga majke ti , zao mi njega kao djeteta jeste al ostalo niko nije kriv nego on sam . Znaci ne pise ni da mu se neko ubacio ni da je neko drugi kriv nego neprilagodzena brzina
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
da vam razjasnim stvar oko guma, na autu su bile pireli nove zimske gume jucer kupljene sve 4...svakome se moglo dogodit glupo je osudjivat i nasladjivat se tudjom mukom, cesto se vrati...vozac i djevojka su ok hvala bogu malo u soku al to je i normalno

Pa znas li ti kako je uspio ovo uradit?
 
iz čista mira izletiti na šine može samo neko ko se kofrči ,tj vozi brzinom ne prilogedjenom uvjetima na putu što bi stručno rekli, evo kažu da je auto već treči put u havariji , dakle trkači nisu iz prijašnja dva puta izvukli pouku , sve je dobro dok nikog drugog ne ošteti i ne pokupi na tramvajskoj stanici nedao Bog ...a tad je kasno , eno onaj što ubi onog momka na Skenderiji još čami u zatvoru a možda mu je to bilo prvi put da se prokofrčio ,a sad truhne u tvorza i ima momka na duši ...gospodo , malo treba da se život preokrene ,auto nije igračka...
 
Administrator
Little Dragon je napisao(la):
Pioneer mali je tek polozio a samo nesto pali gume kad god ga vidim , sto se neko od nas ne zabije i ne zavrsi na sinama? Pustite mi toga majke ti , zao mi njega kao djeteta jeste al ostalo niko nije kriv nego on sam . Znaci ne pise ni da mu se neko ubacio ni da je neko drugi kriv nego neprilagodzena brzina

ne kazem ja da nije brzina bila u pitanju. Slažem se da je i tek položio, da je razbijao auto i šta ja znam. Ovdje je neprilagođena brzina bila u pitanju.

Ništa ja nisam komentarisao udes, već sam komentarisao neko naslađivanje pojedinih.

Ja sam takav da svako divljanje koje ugrožava sebe ili druge učesnike u saobraćaju osuđujem i protiv toga sam.
 
ne znam koji problem imate svi redom, naglo mu je zakocio kamion ispred i on da ga izbjegne zavrsio je tu gdje jest, srecom niko nije povrijedjen, nije pricinjena materijalna steta...recite hvala bogu sto se sretno zavrsilo, nesretan splet okolnosti je doveo do ovog a auto nije moglo bit spremnije za ove uslove kazem vam sve 4 pireli nove gume snow control, mi vodimo racuna o sigurnosti...lp over & out
 
Član
Nije iz cista mira izletio na sine, kamion se ubacivao sa krajnje desne trake vjerovatno ne vidjevsi ga. Izgubio je kontrolu nad autom i zavrsio na sinama

Znamo svi kako na Stupu kamionidzije oduzimaju pravo prvenstva da bi skrenuli na raskrsnici u Nedzaricima i skrenuli na Hecu ili se vratili dalje, posebno u ovim guzvama gdje direktno idu na auto...
Na autu su nove gume Pirelli Snow Control
 
Član
Ne znam sta se desilo, i ne bih da osudjujem nikoga, al ova fabia sa naljepnicom venom preksinoc je proletila pored mene sigurno 80 na obali, cesta neociscena, svi mile, on po gasu, kontam u sebi nece daleko... Pamet u glavu i brz oporavak zelim! Sa snijegom i ovim temperaturama se ne treba igrati da su ne znam kakve gume na autu
 
Stvarno i ove danasnje kamiondzije nista ne paze, skacu iz trake u traku ne paze nista, jos i naglo koce.... Povredjenim brz oporavak, je*es auto, popravice se.....;)
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
ne znam koji problem imate svi redom, naglo mu je zakocio kamion ispred i on da ga izbjegne zavrsio je tu gdje jest, srecom niko nije povrijedjen, nije pricinjena materijalna steta...recite hvala bogu sto se sretno zavrsilo, nesretan splet okolnosti je doveo do ovog a auto nije moglo bit spremnije za ove uslove kazem vam sve 4 pireli nove gume snow control, mi vodimo racuna o sigurnosti...lp over & out

gle cijenim tvoju volju da stanes na stranu druga no kamion NEMOZE naglo zakociti pogotovo ne na ovakvom vremenu, tako naglo da to putnicki automobil sa 4 nove gume nemoze efektivno neutralizovati...putnicki automobil koji se krece brzinom prilagođenom uslovima na putu.
OK recimo da je kamion mu se ubacio i zakocio te da je ovaj morao sici van ceste, ona materiajlna steta, iskakanje vazdusnih jastuka i povrede...ne nastaju pri brzinama od 40-50km/h a i to je brzo za ovakve uslove...

da ne bude sad da sam ja zlatan na cesti..ne nisam, ugl vozim pun gas, u nedelju sam bocno sletio sa ceste u drugoj brzini u blokadi, nagrnuo snijega do pola prozora, otkinuo senzor temperature sa motora, srecom dubok snijeg me zaustavio ali.. TRAZIO SAM I DOBIO SAM !! nemam opravdanja!

Treba covjek cvrsto stajati na svojim nogama i biti spreman na konsekvence za svoje postupke ;)

Nadam se da ce poivrijeđni cim prije ozdraviti i izvuci neku pouku iz ovoga.

LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top