automatska svjetla golf 5

automatska svjetla golf 5

Član
Poz druustvo.e ovako.moze li mi neko pomoci kako da napravim automatska svjetla i koliko bi to kostalo?citao sam da kad se postavi prekidac sa auto opcijom radi.pa je li neko jos pravio...
 
Član
koja godina ti je golf? skopcaj ga na dijagnostiku i pokusaj preko nje ukljuciti,mislim da mozes,bar sam ja tako sebi uradio,nastimao autom. svjetla i CH i LH
 
Član
da si blize ja bih ti to uradio,kod mene je 2006 god znaci moze se i kod tebe nastimati,cim dodas kontakt svjetla se pale
 
Član
ma druze imas bruku opcija,mozes i tu opciju nastimati,mozes ugasiti da ti ne pisti pojas kad nisi svezan,ch lh opcija,dnevna tj automatska svjetla,mozes nazad stop svjetla nastimati da pola stopke gori a ostala pola kad pritisnes kocnicu,sve zavisi koji modul imas i sta ti auto podrzava,da si blize ispitali bi sve :)
 
Član
ma druze imas bruku opcija,mozes i tu opciju nastimati,mozes ugasiti da ti ne pisti pojas kad nisi svezan,ch lh opcija,dnevna tj automatska svjetla,mozes nazad stop svjetla nastimati da pola stopke gori a ostala pola kad pritisnes kocnicu,sve zavisi koji modul imas i sta ti auto podrzava,da si blize ispitali bi sve :)
Hvala.ali nemam ja dijagnostiku.a sad ako odem kod nekog u servis oni ce to debelo naplatiti.kad bih napravio samo automatska svjetla bio bih zadovoljan.a zivo me zanima koji je modul tj sta sve mogu napraviti...
 
Član
pa nemoj u servis,odi kod nekoga ko ima dijagnostiku i ko je voljan da se malo zabavi i da istrazi sta sve podrzava ha ya nije to skupo bar ja mislim
 
Član
pa nemoj u servis,odi kod nekoga ko ima dijagnostiku i ko je voljan da se malo zabavi i da istrazi sta sve podrzava ha ya nije to skupo bar ja mislim
Kad se vec razumijes da pitam.gledao sam automatsko otvaranje gepeka.nesto podesi na dijagnostici.je li to mozda da otvara bravu?jer na kljucu ona tipka samo otkljucava...
 
Član
e to vec ne mozes preko dijagnostike,tu imas neke "prepravke" bila je davno nekad ta tema pa malo potrazi
 
Član
ne diras bravu nista,samo podizace i one mislim gumice,no vala nije tesko ni rukom otvoriti,nastimaj ti autom.svjetla,mnogo je lakse :)
 
Član
Za autom. otvaranje gepeka treba ti od skode fabie lifteri, oni su kraci i jaci od golfovih,bumperi od scirocca i oni sarafi od golf iv jer od v-ice ne pasu ispadnu amortizeri.
 
Top