automatska svjetla golf 5

automatska svjetla golf 5

Član
Za autom. otvaranje gepeka treba ti od skode fabie lifteri, oni su kraci i jaci od golfovih,bumperi od scirocca i oni sarafi od golf iv jer od v-ice ne pasu ispadnu amortizeri.
Razumijem to sve.ali kako napraviti da se otvori.jer ona tipka na daljinskom koliko ja znam samo otkljuca gepek a e otvori bravu.nije li tako?
 
Član
Ovo sam gledao i opet je morao podesiti.jesi li ti napravio na svojoj petici mozda?ipak hvala na podnosenju ovog smaranja..
 
Član
Mario postoji li neka fora da se namjeste da se svijetla pale automatski, a da nije preko vcds ona fora da se pale sa kontaktom a gase cim se povuce rucna... nesto preko prekidaca sam cuo da ima, da se neke zice zamjene, ne mislim sa auto funkcijom
 
Član
ne bi rekao. ja sam stavio prekidac sa auto funkcijom i drzim na AUTO poziciji. kad dam kontakt svjetla se upale a kad ga ugasim svjetla se ugase
 
Član
Zato sam i ubacio video da se vidi nesto se mora promjeniti ko se ne razumije svako sa boljom dijagnostikom to moze zavrsiti. Ja jos nisam slozio autom. otvaranje mada imam liftere i bumpere, nije mi toliko interesantno, neznam da li se u voznji ako pritisnes slucajno moze otvoriti gepek?!
 
Član
Kod mene je obicni prekidac ali kad udjem u meni imam opciju da li da svjetla gore stalno ili ne.
 
Član
Zato sam i ubacio video da se vidi nesto se mora promjeniti ko se ne razumije svako sa boljom dijagnostikom to moze zavrsiti. Ja jos nisam slozio autom. otvaranje mada imam liftere i bumpere, nije mi toliko interesantno, neznam da li se u voznji ako pritisnes slucajno moze otvoriti gepek?!
u voznji ne mozes slucajno pritusniti msm mozes pritisnuti ali nece se otvoriti
 
Top