Auto sjedista (presvlake, popravka i sl)

Auto sjedista (presvlake, popravka i sl)

Član
Tahire,

Ovo su sjedista novog JEEP WK2 SRT i jako mi se svidaju. Da li postoji mogucnost izvedbe na mom WJ, uz tvoju preporuku kombinacija materijala, i koliko bi sve ukupno kostalo?

2012-jeep-grand-cherokee-SRT8-front-seating.jpg
 
Pistone je napisao(la):
Tahire,

Ovo su sjedista novog JEEP WK2 SRT i jako mi se svidaju. Da li postoji mogucnost izvedbe na mom WJ, uz tvoju preporuku kombinacija materijala, i koliko bi sve ukupno kostalo?

2012-jeep-grand-cherokee-SRT8-front-seating.jpg

da, naravno.
moglo bi se slicno iskombinovati.
alkantara sa pravom kozom -fabricka ugradnja 1000,00km
alkantara eko koza-fabricka ugradnja 450,00km
alkantara ,eko koza -presvlake 250,00KM
 
Pistone je napisao(la):
Tahire,

Ovo su sjedista novog JEEP WK2 SRT i jako mi se svidaju. Da li postoji mogucnost izvedbe na mom WJ, uz tvoju preporuku kombinacija materijala, i koliko bi sve ukupno kostalo?

2012-jeep-grand-cherokee-SRT8-front-seating.jpg

oprosti sto kasnim sa odgovorom.
da, moguca je izvedba identicne kombinacije materijala sa ukrasnim savovima
 
Član
Pozdrav,

par pitanja prije nego se zaputim za Kiseljak :)

1. radite li i presvlačenje neba / tapacirunga i koja je cijena?
2. radite li reparaciju ohabanih sjedišta (spužva)?
3. da li imate svoje materijale? (sumnjam da imate od Golf 2 GTI, i ovaj karo materijal od 6-ice bi mogao proći)
 
pozzz,
radim reparaciju ohabanih sjedista, a cijena ovisi o vozilu
radim samo sa svojim materijalima i imam karirani od gti golfa 5 i 6
 
Član
drug kolko bi bilo da se urade recaro sjedista na golfu 3 tapaciri na vratima koza oko mjenjaca i volan,sjedista bi isa na fazon drzace da uradis skajom a sredisnji dio u platno kao u golfa 6 gti ;)
 
hafaR_ABF je napisao(la):
drug kolko bi bilo da se urade recaro sjedista na golfu 3 tapaciri na vratima koza oko mjenjaca i volan,sjedista bi isa na fazon drzace da uradis skajom a sredisnji dio u platno kao u golfa 6 gti ;)

pozzz
druze , tapacirunge neradim
http://www.pik.ba/artikal/877919/auto-presvlake-po-mjeri-autopresvlake/
sjedista da budu kao na slici 4 i slici 5
komplet 250,00KM
kozica oko mjenjaca 10 KM
volan 70,00KM
 
Član
sjedista golf 2 komplet eko koza sa bjelim koncima cjena :D hvala unaprijed i usput majstor pravi nema se sta reci :D pozz :cool::cool:
 
Član
Pozz koliko bi kostalo presvlacenje kompletnog neba na BMW 3 ne sa kozom nego sa stofom ?

Hvala
 
Član
pozz,imam ovako problem,naime progorena sjedista od cigare na par mijesta. Sta bi se sa tim dalo uraditi,i koja bi bila cijena :) (nemam sad slike ali stavicu da pogledas)
 
Član
Jel imas koju sliku tapacirane police gepeka, da je u eko kozu uradjena ? i kolko kosta njeno tapaciranja znaci neka standardna dimenzija golf4 i slicno
 
adi187 je napisao(la):
Jel imas koju sliku tapacirane police gepeka, da je u eko kozu uradjena ? i kolko kosta njeno tapaciranja znaci neka standardna dimenzija golf4 i slicno

izvini sto kasnim sa odgovorom, hebi ga, u zadnje vrijeme nemam vremena, ....
imam originalni karpet za dasku na 4-ki 30,00KM je da se presvuce
pozzz i izvini sto nisam ranije vidio upit.

sandy_mo je napisao(la):
Nebo, VW Scirocco cjena?

pozz, nemam materijal za nebo:icon_sad:

CaFa je napisao(la):
pozz,imam ovako problem,naime progorena sjedista od cigare na par mijesta. Sta bi se sa tim dalo uraditi,i koja bi bila cijena :) (nemam sad slike ali stavicu da pogledas)
izvini sto nisam ranije vidio upit,
jesi li rijesio problem sa cigarama:icon_question:
moze se sve rijesit vezano za sjedista
 
Član
vidim da je tema vec davnih dana bila ali mozda mi neko od vas moze pomoci i reci di u banjaluci i okolini mogu sjedala i volan povoljno presvuci, trebam hitno :icon_smile:
 
Top