Auto sjedista (presvlake, popravka i sl)

Auto sjedista (presvlake, popravka i sl)

Imam xsaru picasso i sjedista su kod njih dosta tvrda a kod mene je stof ok samo sto je vjerovatno spuzva popustila pa upadnes u sjediste. radis li ti "dotezanje" siceva i koliko je cijena samo za voazacevo sjediste.
 
pozdrav,
francuzi su malo napravili zbrku sa sjedistima po pitanju njihove restauracije uopste,
Naime,
80 posto novih francuskih vozila (sjedista) rade se na principu ubrizgavanja spuzve u tecnom stanju u kaupe sa vec sasivenim auto presvlakama, tako da se spuzva zalijepi za auto stof, i to toliko jako zalijepi da kada pocnete skidati presvlaku, ista za sobom povlaci velike komade spuzve,
Tako da je nemoguce odvojiti fabricku presvlaku od spuzve , a da je ne unistite.
Medzutim, moze se relativno izvrsiti popravka spuzve ,
061930326 tahir
 
Član
pozdrav, interesuje me koliko bi me izasle presvlake za golf 5 ovakvog dezena

Uploaded with ImageShack.us
trebao bi i presvuci kozicu mjenjaca... koliko bi to sve ukupno bilo i koliko traje da se sve to odradi? hvala
 
koliko bi kostalo presvlačenje u kožu. pravu kožu. ne najjeftiniju, ne najskuplju. znaci neka srednja cijena. radi se o alfi 156...
 
daniels1001 je napisao(la):
koliko bi kostalo presvlačenje u kožu. pravu kožu. ne najjeftiniju, ne najskuplju. znaci neka srednja cijena. radi se o alfi 156...
pozz,
upravu kozu se uglavnom radi na princip skidanja tvornickog materijala i ugradnja koze, to je postupak koji traje 6 dana i kosta 1000,00km


Limp je napisao(la):
pozdrav, interesuje me koliko bi me izasle presvlake za golf 5 ovakvog dezena

Uploaded with ImageShack.us
trebao bi i presvuci kozicu mjenjaca... koliko bi to sve ukupno bilo i koliko traje da se sve to odradi? hvala

pozz imam taj karirani i tamno sivi sa strane original, 180,00KM


Lingo Sporting je napisao(la):
Poštovani,
Da li radite presvlake na dječijim autosjedalicama?

Hvala na odgovoru. :icon_rolleyes:

Pozz

pozzz 50,00KM dj sjedalica
 
Početnik
Imam materijal sav.Koliko bi kostalo da se urade sjedista.Znaci vase ruke,stim da skoro pola posla je gotovo jer se koriste vec pripremljeni gornji dijelovi sjedista kao sto su na slici iznad. ;)
 
Sarajlic je napisao(la):
Imam materijal sav.Koliko bi kostalo da se urade sjedista.Znaci vase ruke,stim da skoro pola posla je gotovo jer se koriste vec pripremljeni gornji dijelovi sjedista kao sto su na slici iznad. ;)

Da ,99 % posla je vec odradzeno, ali samo sto je osnovna stvar zanemarena !
A to su MJERE I OBLIK !
To su vec gotove fabricke presvllake za golfa 6, prilagodzene spuzvi za golfa 6, koja ima svoj oblik, NAZALOST vasa spuzva ima sasvim drugaciji oblik i mjesta kacenja, tako da bi to bilo isto kao kad npr, nosite broj cipela 42 , i nasli ste super adidaske , al sa brojem 47.
Zao mi je ali ekonomski nije isplativo ni Vama , ni meni
 
Član
Koliko bi kostalo presvlacenje peugeot 307, interesuje me platno(dva dezena) i kombinacija platno a sa strane eko koza?
pozz
 
35zl2.jpg


2m2v2ae.jpg


2qjg77c.jpg


15h1y7c.jpg


6olwsj.jpg


6xx5c8.jpg


2hrmnpt.jpg


1h3vyf.jpg


15e8q2q.jpg


156g55l.jpg


[/quote]

Pozzz Grga
Kod puga 307 , kao i kod vecine francuskih vozila sjedista su radena na principu ubrizgavanja spuzve u tecnom stanju u vec pripremljene kalupe sa presvlakama, tako da skidanje tvornickog materijala je skoro nemogzžuce ,a dsa se ne uniste spuzve ,ali IMATE opciju presvlaka zasivenih za sjediste 180,00KM
lp trahir

Grga je napisao(la):
Koliko bi kostalo presvlacenje peugeot 307, interesuje me platno(dva dezena) i kombinacija platno a sa strane eko koza?
pozz
 
Član
Kralju reci mi koliko bi koštalo da presvučem sjedišta u golfa 3, znači nisu sportska, nego obična, s tim da čini mi se u vozačevog me bode šipka sa strane, sad ne znam šta se nalazi unutra pa da ti mogu reći je li oštećeno, nije li??
 
Član
interesuje me koliko kosta presvlacenje za golfa 2-2vrata poluprofilisana sjedista,tapacirunzi i nebo koje je malo osteceno sa siberom komplet i pojedinacno???
 
Pozdrav

Zanima me reparacija originalnih presvlaka na automobilu Volvo V40 (cijena, prvenstveno), naime radi se o tome da su se na sjedištima počele rašivati originalne presvlake usljed dugogodišnje upotrebe, a same presvlake su dvoslojne, pa se rašiva samo prvi sloj, dakle nije ništa poderano, samo šavovi "popustili"...

Nadam se da ste imali iskustva sa tim vozilom, pošto vidim da imate mnogo iskustva i radili ste na mnogo vozila. Čim budem u prilici stavljam slike unutrašnjosti.
 
Capofamiglia je napisao(la):
Pozdrav

Zanima me reparacija originalnih presvlaka na automobilu Volvo V40 (cijena, prvenstveno), naime radi se o tome da su se na sjedištima počele rašivati originalne presvlake usljed dugogodišnje upotrebe, a same presvlake su dvoslojne, pa se rašiva samo prvi sloj, dakle nije ništa poderano, samo šavovi "popustili"...

Nadam se da ste imali iskustva sa tim vozilom, pošto vidim da imate mnogo iskustva i radili ste na mnogo vozila. Čim budem u prilici stavljam slike unutrašnjosti.

Oprosti, sto kasnim sa odgovorom, radim do kasno, pa nikako da nadjem vremena
Da radio sam V40, m
jenjao onaj grubi skaj, posaljite slike na hajdarevic.tahir@gmail.com da vam mogu reci cijenu usluge


nookey je napisao(la):
Kralju reci mi koliko bi koštalo da presvučem sjedišta u golfa 3, znači nisu sportska, nego obična, s tim da čini mi se u vozačevog me bode šipka sa strane, sad ne znam šta se nalazi unutra pa da ti mogu reći je li oštećeno, nije li??

pozdrav, ako ti je sa strane crni auto stof , imam original materijal . i mozemo ga zamjeniti da se ne primjeti da je radjeno
30,00KM po ortopedu
pozzz;)
 
Top