Auto sjedista (presvlake, popravka i sl)

Auto sjedista (presvlake, popravka i sl)

radim sve vezano za auto sjedista , popravku spuzve, zamjenu podereanog auto stofa(koze), originalnim auto stofom tj. kozom(u vecini slucajeva imam 100% isti materijal,
auto-presvlake-po-mjeri
) , presvlake ,presvlacenja sjedista )skidanje starog stofa i ugradnja novog auto stofa ,alkantare, koze ,eko koze....,a po cemu se razlikujem od drugih:icon_smile: Zasivam auto navlake za siceve )tako da izgledaju kao fabricka ugradnja ,jeftinije je od presvlacenja ,a rezultat rada skoro isti
061930326 tahir

treba mi pomoc kako ubaciti slike :icon_cry:

http://www.pik.ba/artikal/904190/popravka-sjedista-zamjena-poderanih-dijelova-sjedista/


http://www.pik.ba/artikal/897731/auto-presvlake/
 
Legend
RE: zamjena poderanih dijelova sjedista

odi druze na www.tinypic.com , kliknes browse , nadjes sliku koju hoces dignut sa racunara,i klik upload,kasnije ce ti pokazati podignutu sliku ,.....zatim vidjeces pored slike link za forume,kopiras to ovdje i slika se vidi
al evo da se ne mucis nekoliko sa tvog pik profila

btw koje su cijene presvlacenja sjedista druze (platno,koza,eko koza....) ?

35zl2.jpg


2m2v2ae.jpg


2qjg77c.jpg


15h1y7c.jpg


6olwsj.jpg


6xx5c8.jpg


2hrmnpt.jpg


1h3vyf.jpg


15e8q2q.jpg


156g55l.jpg
 
RE: zamjena poderanih dijelova sjedista

OVO STO SAM RADIO NA OVIM SLIKAMA JE BILO PO 180,00km ZA KOMPLETNO VOZILO PRESVLAKE PROSTEPANE ZA SICEVE, A TEBI CU GRATIS PROSTEPAT -30,00km 150,00km;)
 
Član
RE: zamjena poderanih dijelova sjedista

Tahire, piši malim slovima i ne citiraj slike jer se otegne k'o ponjava ;)
 
RE: zamjena poderanih dijelova sjedista

ha ha... ma taraba sam ti ja sa ovom tastaturom:icon_confused::icon_question:,puno se lakse snalazim sa makazama i singericom,hvala na savjetu;)
 
Legend
RE: zamjena poderanih dijelova sjedista

autopresvlake je napisao(la):
OVO STO SAM RADIO NA OVIM SLIKAMA JE BILO PO 180,00km ZA KOMPLETNO VOZILO PRESVLAKE PROSTEPANE ZA SICEVE, A TEBI CU GRATIS PROSTEPAT -30,00km 150,00km;)

ooo pa cijena je vise nego odlicna s obzirom na kvalitet rada , inace cisto informativno sam pitao , planiram praviti neke izmjene da bih se odlucio onda kako i u koju nijansu/materijal da radim , pa kad dodje do toga definitivno se cujemo prijatelju

posebno mi se svidja kako si fino sklopio ova zadnja sjedista od golfa.....platno i šavovi ,....ma prelijepo svaka cast
 
RE: zamjena poderanih dijelova sjedista

tu sam enese, sta god i kad god ti zatreba. vidim ti si iz krajine, radio sam Braci Bajric neke siceve od njihovih vozila, prolaze oni kroz kiseljak,pa ako ti bude nagodno ,mozemo mozda preko njih organizovati prevoz( ako budes htio presvlake ,samo se javi), pozzz;)
 
RE: zamjena poderanih dijelova sjedista

evo uradila se i mecka E klasa 10 dana stara, covjek taxira u Becu,pa hoce da zastiti siceve,
2ylmsrt.jpg

11wbs41.jpg

j9ajwk.jpg

288qnts.jpg

sxdmcw.jpg

mr8t9d.jpg
 
Tahir juce radio moja sjedista! Nemam rijeci! Usluga vrhunska! Tahir kao covjek jako prijatan, pristupacan. Odlicno poznaje svoje posao i perfekcionista je do bola! Nista ne prepusta slucaju, pa tako niti jedan jedini sav! Cilj je bio sacuvati originalnost sjedista GT Turbo..Tahir je uspio 101 % ! Postavljam fotografije prije VS sada...

DSC02499.jpg


DSC02501.jpg


DSC02502.jpg


DSC02503.jpg


DSC02507.jpg


DSC02508.jpg


DSC02509.jpg


DSC02510.jpg


DSC02511.jpg


DSC02512.jpg


DSC02513.jpg


DSC02514.jpg


DSC02515.jpg


DSC02516.jpg


DSC02518.jpg


DSC02519.jpg


DSC02520.jpg


DSC02521.jpg


DSC02522.jpg


DSC02523.jpg


DSC02524.jpg


DSC02525.jpg


DSC02526.jpg


DSC02527.jpg


DSC02529.jpg


DSC02530.jpg


DSC02531.jpg



U potpunosti se isplatilo preci 300 KM.. Ukoliko zelite vrhunski posao ovog tipa, znate kome se trebate javiti..

Tahiru hvala mnogo, jer su sjedista uradjeno i bolje no sam mislio da ce biti..
 
Pozdrav onteresuje me cjena presvlacenja sjedista,mozda u istu boju ako mi bude poskupo vracam u istu boju.Ako mi bude odgovarala cjena onda prvo sjedista presvucu pa onda okolo tapacirunge bocne i rucke na vratima.

javi cjene kompetno auto u NPR

-koza
-skaj
-bio koza
-lakirana koza

javi cjene samo sjedista

znaci ako budem radio sjedista samo idu zelena,ako budem radio kompletno ide tamna boja krvi,ako budes imao lakiranu kozu ide jako crvena.

evo primjera par kako da bude prosiveno





a evo i par boja koje zelim ako imas







Lakirana koza me isto inetesuje
 
Top