Auto moto show Tuzla 2011

Auto moto show Tuzla 2011

Član
treba je bilo bruku...:) s jednom sam se posvadjao... gledam ja onog nissana 370z, kaze ona meni jest dobro auto... reko jest...:) kaze et za 20 godina kupi sebi, ja gledam u nju, ona se smije... onda sam popizdio pa sam se malo svadjao s njom... :D reko ti tu seljanka jedna dosla da zaradis neke sitne pare i meni da govoris da sam ja bijeda.. :D
 
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RyLyxRnnRKg&feature=player_embedded[/video]

ovom autu sam se najvise ismijao :D
autohit-sarajevo-doo-nissan.jpg
 
Član
nije me bas toliko odusevilo,,malo zezancije bilo sa adi187,,kome se nije zao provozat,,al ipak je lijepo vidit da se nesto kod nas desava,,:icon_smile:
 
Član
Bio maloprije,i sobzirom da je to Tuzla onako skuckala,sa podrškom Kameleona,extra je.Žao mi je što je samo 4 auta oldtimera.Mislim da će biti još bolje,al me samo jedno interesuje,KAKO JE GRAND AUTO,INTER AUTO I SEAT OVO MOGAO PROPUSTITI.Mislim,isti je vlasnik,al brate,ovo se ne fula kao jedini zastupnik iz opštine.Valjda misli da mu to ne treba,jer ima iovako dosta posla.
 
Član
I ja bio danas i clan Cruel za vrijeme prezentacije mercedesa, najjaci stand su imali auta su :icon_eek:

Alfa romeo Giulietta isto dosta plijeni paznu okupilo se naroda oko auta aj reko da i mi vidimo sta je :D cudo je auto samo ipak skupo novo za nase uslove pa cemo cekat kakvu polovnu varijantu :icon_smile:

Citroen novi c3 i c4 su mi isto extra ;)

Uglavnom isplatilo se otici i dati marku :D dobre su i hostete :cool:
 
Član
adi187 je napisao(la):
I ja bio danas i clan Cruel za vrijeme prezentacije mercedesa, najjaci stand su imali auta su :icon_eek:

Alfa romeo Giulietta isto dosta plijeni paznu okupilo se naroda oko auta aj reko da i mi vidimo sta je :D cudo je auto samo ipak skupo novo za nase uslove pa cemo cekat kakvu polovnu varijantu :icon_smile:

Citroen novi c3 i c4 su mi isto extra ;)

Uglavnom isplatilo se otici i dati marku :D dobre su i hostete :cool:

potpis za hostese, a onoako meni nije bilo nesto posebno jer dosta auta vec ima na cesti.. :), jedino je falio inter auto, al otom potom
 
Top