Auto moto show Tuzla 2011

Auto moto show Tuzla 2011

Član
Prvi veliki auto-moto spektakl na ovim prostorima, pod imenom „Auto moto show Tuzla 2011“ će se održati od 18. do 20. marta 2011. na Panonskim jezerima u Tuzli.

„Auto moto show Tuzla 2011“ će predstaviti sveobuhvatnu ponudu iz auto-moto industrije, te njoj prateće industrije, unaprijediti B2B odnose, predstaviti finansijske institucije i njihove programe za kupovinu i osiguranje vozila. Do sada je učešće potvrdilo preko 50 izlagača, te 25 brendova iz auto-moto industrije.

Organizator očekuje da će manifestacija privući oko 20.000 posjetilaca regije sjeveroistočna Bosna i vjeruje će se sigurno pretvoriti u tradiciju.
 
Član
nek se konacno i kod nas nesto desava na ovom polju ..
doduse nadam se da nije suplja prica
 
Samo malo...je li danas 1 april???
Cek,cek...nije....hmmm....:-D
Ovo kad bi bilo istinito,stvarno bi se obradovao!Treba nesto ovog tipa na nasim prostorima!:-D
 
Ako se odrzaje napolju, za ovaj datum onda je :lol:
Tako ima nesto i u Becu samo se odrzaje u hali a ove godine je bilo samo VW grupe auta
 
Član
adi187 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
hocel bit kakva pevaljka:D

Pa naravno da ce bit Selma Bajrami :D:cool: trosimo i kosristimo samo domace ;)

nemoj brate selme majketi,neko sam vece bio na njenom koncertu,ovdje kod nas u diskoteci, malo je rec da zavija zenska,sreca pa sam bio pijan,zbog okolnosti sam morao bit prisutan,nisam mogao pobjec:lol::lol::lol::lol:
:icon_exclaim:
 
Top