Auto moto show Tuzla 2011

Auto moto show Tuzla 2011

Član
Ajd makar si gledo silikone i tetovazu i usput se napio et ima nes i pozitivno :cool::lol:

E da :icon_exclaim: I love spam :D :spam: ma kakvo to :icon_evil:

:D
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ako ce tuzlaci organizovat kakav rostilj, pa da se dodje :)

i kakav K1 okršaj pa da imamo sta gledat :lol:
Gera je organizator -CIRKUSA- jucer sam gledao na FTV bila dodjela nekakvih nagrada za ovaj autobus, za kamion... AMG daje piramide iste kao sto su i nama davali... između ostalog Mirko Gerh najavljuje pomenuti SPEKTAKL...
 
Trebalo bi da se to odrzi jer otac mi radu u auto kuci i pozvan je na taj show, e sad namjeravaju da to bude ako se nesto ne promijeni, a nadam se da nece! :D
 
„Auto moto show Tuzla 2011“ u aprilu

Vremenske prilike uvjetovale pomjeranje manifestacije koja će, očekuje se, privući oko 20 000 posjetilaca.
Auto –moto spektakl pod imenom „ Auto-moto show Tuzla 2011“ održat će se od 01.do 03.aprila ove godine na Panonskim jezerima u Tuzli. Do pomjeranja termina održavanja manifestacije, prvobitno planirane za sredinu marta, došlo je zbog najave meterologa o nepovoljnim vremenskim uvjetima te niskim temperaturama za taj period.
Prvi tuzlanski „Auto moto show“ manifestacija je koja će na jednom mjestu predstaviti sveobuhvatnu ponudu iz auto-moto i njoj prateće idustrije kao i finansijske institucije i njihove programe za kupovinu i osiguranje vozila. Bit će to i prilika za prezentaciju vozila za razvoj malih biznisa. Specijalnim eventom i radionicama organizatori najavljuju predstavljanje najvećih proizvođača iz automobilske industrije te mogućnost za ostvarivanje novih kontakata poduzetnika iz regije.
Očekuje se da će manifestacija, čiji su organizatori kompanije Colosseum i Radio Kameleon iz Tuzle te AUTO Media Group privući oko 20.000 posjetilaca iz sjeveroistočne Bosne.

Ismeta Smajić

(tuzlarije.net)
 
Član
a ja koliko sam cuo( posto sma mislio daj je karta skuplja pa trazio ) od kolega iz firme ulaz je 1km..:icon_eek:
 
Top