Auto miris

Auto miris

Član
kupio Areon uljani na petrolu, ovaj u bocici, sto visi,,, ne mirise nimalo... kao na slici samo je neki drugi miris
AREON_Fresco.jpg


iznervira me, odem u DM, kupim neki miris kao za kucu, prozirna boca, odvrnes poklopac i pusta miris, ubacim ga nazad u pretinac, stavim par ubrusa oko njega da moze stajat vertikalno i ako se prospe da upiju i mirise auto :D
taj u DM-u je bio oko 4KM, nisam siguran
 
Član
Ja sam ti napisao koji ces uzeti, kad hoces da malo jace mirise okrenes ga naopako natopi se konopac i to je to. :)
 
Član
nisam nasao ni onaj mr. marcus ni wuderbaum u bocici
na svim mjestima ima wunderbaum jelkica samo
potrazim kad odem u fis
 
Član
Probajte naci u gradu ko radi SPRINGAIR... Pored osvjezivaca prostora imaju i odlicne mirise za auto, mala bocica . .slobodno spricati gdje god, ne ostavlja fleke, mada licno spricam u ventilaciju pogotovo sad kad se pali grijanje, pa jos bolji efekat :)
 
Član
Wunderbaum plavi ima u Konzumu, ja sinoc kupio crni Black classic, nije los, morat cu probat i plavi :D
Mislim da je oko 2KM, sića. Imaju i neke Good Year, u limenci, fino mi mirišu al su bili oko 7KM pa mi se nije davalo toliko :D
Imaju u Bingu neke konzerve, isto one od sardina :D
Mislim da su oko 4-5KM, miriše već mjesec i po, jučer ih izbacio, al su za tu lovu meni super
U principu, ne volim izgled jelkica pa sam ih izbjegavao, al da miriše-miriše :D
 
Top