Auto miris

Auto miris

Član
ambi pur pacifik ili aqua,nema boljih
jest da ih je u poslednje vrijeme tesko nac,slabo ih gdje ima kupit,al nadje se
isto je dobar sad vam pretezno njega uzimaju fazon ambi pura al se zove ja mislim frezze il tako nesto
i ambi pur daleko bolje mirise bez klime zimi se dosta vise trosi i bolje mirise
 
Član
Sad bez zajebancije, jelkica opet zakon, sve sam probao. Imaju neke na Nestru, moras ih drzati neko vrijeme u najlonu jer previse mirisu.
 
Član
Trazio sam malo po forumu al nista konkretno nisam nasao
Kakve mirise koristite u autu? Kad sam kupio auto, dosao mi onaj Ambi-pur za ventilaciju i prazna bocica. Auto je strasno dobro mirisalo-iako je bila prazna.
Zamijenim punjenje, 15 dana trazio, i kupim u Bingu, oko 8KM je bilo... u oktobru. Do danas, nit mirise nit se trosi, ima jos pola bocice
Par puta skidao, i stisnem unutra onaj stapic sto je natopljen, izadje malo na vrhu, ventilacija raspuse i za 10 minuta se ne osjeti u autu
Uletim u pricu s drugom koji radi na Petrol benzinskama, kaze da nema Ambi-pura kod nas vise jer dolaze kopije i niko ih ne nabavlja, zale se ljudi
Ofirno mi kacit one jelkice po retrovizoru, kupio sam i u DM-u nesto za ventilaciju sa nekim narandzastim gelom, ne mirise nikako a i kad zamirise, isto deterdzent
Kontam da odem kod onih sto prodaju one parfeme za tocenje da mi naspu nesto nenapadno u bocicu od Ambi-pura?
Nije mi zao za to dat para, samo da fino mirise i da je neko dugotrajno rjesenje
Edo otidji u kopirnicu Pyrus koja se nalazi na carini preko puta cevabdjinice Merdanovic.
Imaju orginalni mirisi za auta i prostorije, mirisi su u bocicama sa spricom (slicna sprica kao one za pranje stakla)
Jednom naspricas tapacirung u autu i miran si minimum 25-30 dana.:D
 
Član
Imaju oni u konzervicama, limun,narandza,bas dugo traju,miran si bar 2 mjeseca i odlicno odradjuje posao,kosta 4-5 maraka.
 
Član
Imaju oni u konzervicama, limun,narandza,bas dugo traju,miran si bar 2 mjeseca i odlicno odradjuje posao,kosta 4-5 maraka.
Valjal to bas. Koji proizvodjac? Ti su mi bas kulturni ali ja nisam zadovoljan, uzimao sam neki, nezz koji proizvodjac pa zato pitam

Ovaj koji sam ja uzimao se poslije nekog vremena zgrudvao sav, nista od njega, miris nula poena
 
Član
Edo otidji u kopirnicu Pyrus koja se nalazi na carini preko puta cevabdjinice Merdanovic.
Imaju orginalni mirisi za auta i prostorije, mirisi su u bocicama sa spricom (slicna sprica kao one za pranje stakla)
Jednom naspricas tapacirung u autu i miran si minimum 25-30 dana.:D
Imam averziju prema toj firmi :) hvala ipak na savjetu
 
Član
Valjal to bas. Koji proizvodjac? Ti su mi bas kulturni ali ja nisam zadovoljan, uzimao sam neki, nezz koji proizvodjac pa zato pitam

Ovaj koji sam ja uzimao se poslije nekog vremena zgrudvao sav, nista od njega, miris nula poena
Pogledacu, tj. slikacu ti, narandza je ful, bas osvjezava kad se udje,meni je dobro, mozda je nekom pojako :D Zgrudva se al nakon 3 mjeseca,kad se sav isusi.
 
Član
Meni nije zao izdvojit 6-7KM mjesecno al da kupim nesto sto vrijedi, tj. da sluzi svrsi a ne da mi smeta po autu samo
 
neki dan sam sebi mijenjao filter kabine, i nakapao na njeg malo mirisnog ulja od vanilije. kako se lijepo sirio miris unutra, ljepota :D jest da bi trebalo svako dva dana kapati filter, ali boze moj. valja se zrtvovati za ljepotu :D
 
Član
Kad smo kod filtera jel ima ko iskustvo sa onim sa aktivnim ugljem? Uvlaci mi auto miris sagorjevanja plina pa bi volio to neutralisat na neki nacin
 
Član
Imao sam taj nikad vise bocice meni je kapnulo na prekidac odma boja spala.Uzmem bocicu bacim u pretinac od vrata tam se prospe na punjac tako da je i on nastradao.
Naj zadovoljniji sa gelom ali ga vise nema.;);)
 
Top