Auto miris

Auto miris

Član
Trazio sam malo po forumu al nista konkretno nisam nasao
Kakve mirise koristite u autu? Kad sam kupio auto, dosao mi onaj Ambi-pur za ventilaciju i prazna bocica. Auto je strasno dobro mirisalo-iako je bila prazna.
Zamijenim punjenje, 15 dana trazio, i kupim u Bingu, oko 8KM je bilo... u oktobru. Do danas, nit mirise nit se trosi, ima jos pola bocice
Par puta skidao, i stisnem unutra onaj stapic sto je natopljen, izadje malo na vrhu, ventilacija raspuse i za 10 minuta se ne osjeti u autu
Uletim u pricu s drugom koji radi na Petrol benzinskama, kaze da nema Ambi-pura kod nas vise jer dolaze kopije i niko ih ne nabavlja, zale se ljudi
Ofirno mi kacit one jelkice po retrovizoru, kupio sam i u DM-u nesto za ventilaciju sa nekim narandzastim gelom, ne mirise nikako a i kad zamirise, isto deterdzent
Kontam da odem kod onih sto prodaju one parfeme za tocenje da mi naspu nesto nenapadno u bocicu od Ambi-pura?
Nije mi zao za to dat para, samo da fino mirise i da je neko dugotrajno rjesenje
 
Član
Ja koristim wunderbaum u bocici fino mirisu a i traju.
pol_pl_ZAPACH-SAMOCHODOWY-WUNDER-BAUM-WANILIA-BUTELKA-23440_2.jpg
 
Član
Ja uzmem omekšivač, ili akko se to zove stoji mi u kući kraj veš mašine perwol,lenor. To smješam s toplom vodom(50/50) i u onu šrpicu gdje je prije bio staklosjaj. I psole svakog usisavanja našpricam auto po svim tkaninama i siceve i sve. Pustim par sati da se izrači i imam odličnu svježinu tjedan dana.
 
Član
I ja imam taj iz dm-a, sranje tesko, i meni treba nesto konkretno, jer odrzavam auto samo tako, hehe
 
Član
stari moj prije mjesec dana kupim miris ambi pur u bingu ali od vanilije .... bolji miris nisam nikad imo u autu ... ma fantazija . a prije njeg sam koristio miris u bocici Mr.Marcus . isto predobar miris . ima ga u merkatoru frankofazu , i i na petrol pumpama
 
i kod mene taj ambi pur na ventilaciji. ma nista se ne osjeti. eno ga vec 6 mjeseci stoji, pola bocice idalje ima
ne znam ni ja vise sta da kupujem.
 
Član
bila je tema o problemima koje su pojedini mirisi napravili
trazim neko dugotrajno rjesenje, da ne moram prskat stalno
ovi za ventilaciju su mi bili super dok nisam naletio sad na ovaj falš, svakako mi radi ventilacija non-stop, usput miriše i sve 5
probam taj Mr. Marcus pa vidim jel ok
 
BHT Ovisnik
Sve sam probao,ali ovaj daaleko najbolji. Meni traje po mjesec dana,koristim ih vec 3-4 godine. Nikada se nije otkacio pa prosuo. Imaju jaako ugodan miris,te su dugotrajni. Uzimam ovaj i od vanilije. Ima ih po Hifama i drugim shopovima, 3- 3.50KM.
Imaju ovi areon kao borici al mi se ne svidjaju,gel tu i tamo. Probao sam i one za ventilacije i one sto se prscu kao miris,sve vrste borica i ovih u bocici. Ali se s ovima meni niti jedan moze mjeriti.
64.jpg
 
Član
nije los taj aeron . koristio sam ga dok nisam provalio Mr.markus.... meni licno ima jos prijatniji miris . ali ovaj ambi pur ih je daleko nadmasio ....
 
Član
nije los taj aeron . koristio sam ga dok nisam provalio Mr.markus.... meni licno ima jos prijatniji miris . ali ovaj ambi pur ih je daleko nadmasio ....
kad naletis na original...mene je razocarao...i kolegu Deat_beata
inace, u Zenici u Bingu stoji zakljucan pored cd playera i slicnih tehnickih stvari :D
isto da je Gucci parfem hahaha
 
Top