Auto koje zelite,i zasto bas to,pa da cujemo

Auto koje zelite,i zasto bas to,pa da cujemo

Član
boki ko voza sada crvenu lanciu integrale bas, vidio sam neki dan nekog starijeg ciku vozi je, sa borda je poznat mi je pravo.. cini mi se da je ono vrapcic al nisam siguran..

Imaju dvije crvene, 1 vozi Goran, stariji lik, kod gere je na SR-u cesto bio sudija, mozda ga od tamo znas. A drugu vozi lik sto je na brdu vozio bijelog Yugu, to je ona sto stoji gore na Vracama ispred onog servisa od billy-a. Znao sam i njemu ime, ne mogu se sad sjetit :D
 
Legend
Hmm meni se cini da ju je almir, vozio, ugl prije 15tak dana je vidjena na bascarsiji, bas sam se iznenadio, fino izgleda, bas je ocuvana. vrhunski auto :)
 
Član
Ko ima dobro ocuvanu jest, mada je to sad vec jako star auto, s njim mozes samo kulirati prakticno, za ozbiljnije voznje bi bila preskupa.
Nisam dugo vidio nijednu na cesti, fino je ako jos uvijek nisu "nekretnine" :)
 
dobra tema

za sve aute navodim jedno benzinci :)
od pristupacnih auta sveo bi na golf 1 GTI ovaj malo tezi jer je davno proizveden
kec zasto rijetko ih je vidhet da ima a kamoli da su fino ocuvani i sredjeni, status koji ima taj auto i nebi bio every day car
golf 3 GTI po mogucnosti JUBI ili vr6 highline, navikao sam na taj auto jednostavno auto za svoje godine ima prelijep eksterijer i enterijeri dobra je podloga za sredit lijep raspored unutrasnojsti nije tijesan steta sto su malo oskudni obicni modeli s opremom i sto im je slaba tacka limarija ima jos nekih stvari ali to je zanemarivo
corrado vr6 spotrski momacki auto boljom limarijom za razliku od golfa 3 i

honda ek ili eg coupe ili hatcback slabo da ista mogu rec iz nekog licnog iskustva al su mi predobre dizajnom i dosta pohvaljeni automobili od kvalitete i sportskog duha i odlicne za tjuning
pored starijih vw-va koje volim druga je honda :)
noviji auti honda ACCORD
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/81/Honda_Accord_Euro_R.jpg
AUDI A4 B5 facelift 1,8T quattro jos bolje bi bilo amerikanac sa 170 ks


dream car nedostupni
skyline r34 gt-r
nissan gt-r
audi rs4 B5
za ove ne znam sta bi napisao ali su jednostavno zelja
 
Ja bih sa ovim jednim bio zadovoljan.
IMG_1295.jpg
 
Član
Ako bi, hajmo rec, suzio izbor auta za svakodnevnicu to bi bio BMW e60 530d, automatik, M-pack, M 19" :D ili audi a6 facelift, isto tako 3.0 d, S-line itd.
Zasto? Po mom su ukusu, udobni, dovoljno brzi, finih dimenzija i estetski lijepi. To ce MOZDA nekad bit i ostvarive zelje.
 
Top