Auto koje zelite,i zasto bas to,pa da cujemo

Auto koje zelite,i zasto bas to,pa da cujemo

Član
Izabrao sam ovu temu cisto iz dosade.da vidimo kakva auta vi to zelite da imate ili vec imate i zasto su ta kola bas po vama dobra.

Za pocetak ja cu reci ovako.
Kao sto se moze vidjeti na mom avataru,meni je Golf MK2 THE BEST
Zasto je on najbolji,auto je jako jednostavno,dobar kvalitet,dijelova ima svugdje,lak za sredjivanje.
Po meni ima jako lijepu liniju,mada je auto staro 20 i kusur godina ali kad ga sredjujete dovoljno su mu feluge i on je vec sredjen,kad ga vozim nekako se osjecam ispunjen uzivam u svakom trenutku,o ovome autucsanjao sam o ovom autu od malenih nogu i sad napokon kad ga imam jako mi je drago sto je u mom vlasnistvu i mogu da ga sredim kako sam oduvijek zelio.

Mozda je tema malo blesava.ali cisto bih volio da vidim kakva su vama auta najbolja i zasto su bas ta auta za vas najbolja.
 
Član
jel auto koje imam il auto koje želim, nije valjda da i želiš golfa dvicu :p :D
Ako već želim onada neka to bude audi il neka alfa a ne ono što trenutno vozim :D
 
Član
pa svejedno,
hocu samo da vidim sta to zelite ili vec takvo auto imate,pa da cujem zasto bas to auto i zbog cega.

i da ja sam oduvijek zelio golf mk2 i sad kad je imam presretan sam,i stvarno volim da oko tog auta nesto prckam,radim ili sta vec.
 
Član
Pošto relativno često mijenjam auta nevažno je šta imam, a volio bih nekog korejskog terenca ili japanskog. Ne prestarog. 4 vrata Ostalo mi nije toliko važno.
 
Legend
Nissan gtr r34 ili 35 ovaj zadnji gtr, to su dva auta koja bi vas volio da posjedujem, iz razloga sto su jednostavno jako vozljivi, daju da se iskoristi sva snaga koju posjeduju, lahko ih je vozit cak i za nas amatare..

Drugo auto koje bi volio da imam "za svaki dan" je honda integra, eventualno civic ep3 type r..

Trece, onak za cejfa, e46 m3, klasika..
 
Pa zato sto ima dobru liniju, za svoje godine izgleda dosta novije, jedino bih mu zmigavce maknuo.
Motor vr6 2.9 ima j**en zvuk, dobro ide, al i trosi.
Enterijer je extra.
 
Sad imam BMWa, ali nisam zadovoljan, zapravo nikad neću biti zadovoljan sa ni jednim autom dok ne kupim Porsche 911, bilo koji, iz bilo koje godine... :D
 
Član
Definitivno Tesla Model S Performance 85kW ...

330gu1w.jpg

zyd3fc.jpg

20gnyuv.jpg


http://www.teslamotors.com/models

Pocevsi od ubrzanja od 0-100km za 4.2s, dometa po punjenju od 425km, i izgleda ovo auto me je opcinilo interierom, dodatnim opcijama i definitivno na ovo gledam kao na buducnost automobilizma :D
 
Top