Auto koje zelite,i zasto bas to,pa da cujemo

Auto koje zelite,i zasto bas to,pa da cujemo

Samo ovo i nista vise w124 500e :cool:
mbgalerie-8806034-1-3203.jpg
 
Član
Sto se mene tice zelio bih imati nesto tipa VW AMAROK - Ford Ranger ili neko auto tog tipa....
Znaci terenac sa 5 sjedista + ova ajmo rec prikolica :D
Zamisljam ljeto nas 4 unutra i jos ovamo puno raje,a i volim terence sa ovim prednjim stitnicima kad me neko zaparkira odma bude izguran :D

amarok-inpage-dowling.jpg

IMG_2514.jpg
 
Član
ovaj je auto koje ja zelim ili nesto slicno, u auto moto svijetu on ti je ko adriana lima, ili tera patrick :D
znaci moras imati para za njega, mozes ga voziti u svakoj situaciji, ide ko nevrijeme a uz to i svu opremu i kvalitet koji mozes zamisliti, prestiz luksuz brzina kvalitet nema mu zamjerke, mozes ga voziti na stazi , pisti, na neki prestizni event itd, nigdje nece da omane :D :)
1398019696-1280-x-745px-animaatjes-maserati-gran-turismo-21274.jpg

1398019696-259-x-194px-images.jpg

iako svi cemo se sloziti da je golf 2 bolji ali ukusi su razliciti
 
Član
Pa sad :D

Skyline R32/R33/R34,Silvia S15

Supra MK2

Honda s2000,NSX

Lancer Evo 8/9 :D

Mislim da nema potrebe da uopšte pišem zašto ova auta :)
 
Legend
Na ova pitanja mi je vazda tesko realno odgovoriti...

Kad bih imao na izboru vise auta, a da pare nisu nikakvo ogranicenje, onda bi mi u vrhu liste bili Ariel Atom (standardni sa Honda masinom) ili Ferrari 458 Speciale. Zasto? Jer su oba napravljena prije svega za uzitak u voznji, a ostalo sto je bilo moguce, dodato je kasnije. Kod Atoma mi se posebno svidja brutalnost, koja je kazu nevjerovatna. Ferrari 458 Speciale pruza slicne stvari, samo u konvencionalnijoj formi, ima i vrata, i sajbu i sve to.

A od ovih donekle dostupnijih auta, a i onako normalnih za svaki dan, Golf 7 R mi je favorit sada. Lijepo izgleda, brz je, po meni idealnih dimenzija. Uz to ima pogon na sva 4 tocka sto mu omogucava maksimalne performanse citave godine, a mozes se i vise zabavljati u voznji zahvaljujuci 4Motionu. Jos jedna dobra stvar kod tog auta je ovjes "na dugme", pa moze biti po zelji sportski tvrd, ili udoban za svaki dan (vozio sam druge VW modele sa tim ovjesom i on stvarno dobro radi). Ovako gledajuci, jedino sto mi na ovom autu nije po ukusu je sto nema mehanicku rucnu kocnicu, nego onu na dugme. Sve ostalo je super i ESP se naravno moze potpuno iskljuciti. Nekad davno sam imao Lanciu Deltu HF 4WD, 166 KS serijski i od tada mi je vazda zelja imati relativno malog turbaka sa dobrim AWDom, to bi meni bio prvi izbor auta skoro svaki put :)
boki ko voza sada crvenu lanciu integrale bas, vidio sam neki dan nekog starijeg ciku vozi je, sa borda je poznat mi je pravo.. cini mi se da je ono vrapcic al nisam siguran..
 
Top