Auto folije

Auto folije

Član
Ova folija što sam ja koristio, ne znam šta da kažem iskreno pošto ne znam kakve su ostale al vjerujem da za ove pare što sam ja nju platio 15KM mozes naci bolju.
Uglavnom prvo je susretanje sa ovim, ja sam zadovoljan kako je ispalo. :D Ne vidi se na slikama baš najbolje ako nekoga interesuje ima li tačkica i to po staklu, vjerujte da nema nijedne ko je nadje ja cu ih odma poskidat :p Potrošio sam 2 rolne folije samo za bocna stakla toliko je detaljno uradjeno i zbog najmanje greskice skidala se folija pa nova stavljala :D
 
Član
SVI bi preko noci da zarade :greedy:. nego kazes da je excalibur malo deblji meni to i nije lose jer imam fen tako da vjerovatno se da oblikovati ja sam radio sebi sa 5% boozos neka iz binga 6 km extra je tanka uglavnom potrosio sam dvije rolne a mogo sam sa jednom ispalo je dobro pravo ali crno ko teretni nazad sam moro skinuti smetalo :facepalm:.gdje ti je radnja da svratim u shoping :D kad sunca ugrije ovih dana.
koliko je zatamljen pezo sa slike
Radnja je novootvorena, autopraonica sa dodatnom garazom. Radimo pranja, vanjska i unutrasnja, dubinsko pranje, u garazi se lijepe folije, poliraju auta, restauracija farova, projektori,xenoni i te stvari. U Zavidovicima sam, centar grada
Peugeot sa slike je od clana foruma, koji je iz Teslica dosao kod mene na tretman, auto je zatamnjeno 80% nazad i 65 naprijed
 
Član
Radnja je novootvorena, autopraonica sa dodatnom garazom. Radimo pranja, vanjska i unutrasnja, dubinsko pranje, u garazi se lijepe folije, poliraju auta, restauracija farova, projektori,xenoni i te stvari. U Zavidovicima sam, centar grada
Super brate :):D:D nek je sretno ja sam malo umoran pa ne obracam paznju na sitnice gledam sad daleko si pravo ne vidjeh da si iz zavidovica hehe da ne znas adnana mehanicar je davno je vozo neku staru skodu radio je samnom na kuci jednoj u sarajevo ima mozda 6 godina unazad manji buco hhehe
 
Član
Ova folija što sam ja koristio, ne znam šta da kažem iskreno pošto ne znam kakve su ostale al vjerujem da za ove pare što sam ja nju platio 15KM mozes naci bolju.
Uglavnom prvo je susretanje sa ovim, ja sam zadovoljan kako je ispalo. :D Ne vidi se na slikama baš najbolje ako nekoga interesuje ima li tačkica i to po staklu, vjerujte da nema nijedne ko je nadje ja cu ih odma poskidat :p Potrošio sam 2 rolne folije samo za bocna stakla toliko je detaljno uradjeno i zbog najmanje greskice skidala se folija pa nova stavljala :D
i ja sam tako isto heheh prvo prasina sa jedne strane a sa druge malo sam je bio zgulio :D ove jeftine mogu proci ali dobre su za vjezbanje jesil kupio ove chrome poklopce ili si sam farbao
 
Član
samo veleprodaja koliko ja znam, ali ne znam koji su uslovi u veleprodaji koliko treba kupiti
 
Član
i ja sam tako isto heheh prvo prasina sa jedne strane a sa druge malo sam je bio zgulio :D ove jeftine mogu proci ali dobre su za vjezbanje jesil kupio ove chrome poklopce ili si sam farbao
dobio brate kad sam kupio auto, sad će mi u martu kraj prve registracije :D Da ga ne ureknem, dobar je. Prešao sam s njim tacno 20 hiljada evo za godinu dana, nije bilo vecih kvarova sve sitnice al ga vala i odrzavam i pazim
 
Član
dobio brate kad sam kupio auto, sad će mi u martu kraj prve registracije :D Da ga ne ureknem, dobar je. Prešao sam s njim tacno 20 hiljada evo za godinu dana, nije bilo vecih kvarova sve sitnice al ga vala i odrzavam i pazim
i ja ovog mog mog mazim i pazim ko da sam ga rodio :D ko pazi taj se i navoza
 
Član
Samo da pohvalim ArminM. Radio sam kod njega excalibur folijom napred 65% nazad 80%. Momak jako uredno i pedantno radi. Skine stakla odradi i ako dlaku primjeti skida i popravlja :D Preporucujem ga
 
Top