Auto folije

Auto folije

Član
ja radio sa ovom
nije neka sreca bolja je excalibur dosta, ta se grebe nenormalno, obavezno preko spartle stavi neku krpicu ili ubrus papir
 
Član
Ja sam mislio zatamniti auto u Mostaru Cac folija Golf 4 sve osim prednje sajbe ima li tko kakva iskustva ili preporuku za postotak i to ? :D I kako vam se cini da prednja stakla zatamnim?
 
Član
Neki od primjera kako to ja radim

967058aba3fd4a62d6f95c43fea23f42.jpg

165550afd2bd062cfd90148d3e1faed9.jpg

3a8ff2068ecfbbee4c00b51b618aa21e.jpg

613f1b115b1721641ec4bd97bbc2386e.jpg
 
Član
Sva ova auta sa slika su excalibur folija, osim ovog x-a koji je nexus.
Ja imam radnju, i bavim se folijama, poliranjem, restauracijom farova i td.
Drzim nexus foliju pretezno, nju imam kao skuplju varijantu.nabavljam je sam sebi u Italiji, jer u BiH s kim god sam pokusao poslovat hoce na meni masno da zaradi, tako da sam sebi donosim foliju iz italije, kad god idem uzmem rolnu dvije
Jeftinija varijanta mi je excalibur folija, najbolja jeftina folija. Kod nas kosta max 10km po pakovanju, a moze se s njom jako dobro uradit. Znam dosta momaka koji je ugradjuju kao skuplju varijantu
Dobra je i ona americka janey folija, pakovanje kosta oko 20-25-30km, kako gdje.tanja je od excalibura, i da se fino oblikovat, sto je najveca mana excalibura. Inace folija je extra, ako se koristi pravi alat nece se izgrebat, moze bit jako dugo da ne izblijedi
 
Član
Ja sam mislio zatamniti auto u Mostaru Cac folija Golf 4 sve osim prednje sajbe ima li tko kakva iskustva ili preporuku za postotak i to ? :D I kako vam se cini da prednja stakla zatamnim?
Sve preporuke za njega.Ja već radio kod njega dva kombija i rallya.
Što se tiče preporuke koju foliju to će ti on najbolje objasniti kad odes i vidis kod njega.
Poskup jest ali sa obzirom na kvalitetu rada i da sam ja htio samo Lumar nije ni cijena previše bezobrazana.
 
Član
Sva ova auta sa slika su excalibur folija, osim ovog x-a koji je nexus.
Ja imam radnju, i bavim se folijama, poliranjem, restauracijom farova i td.
Drzim nexus foliju pretezno, nju imam kao skuplju varijantu.nabavljam je sam sebi u Italiji, jer u BiH s kim god sam pokusao poslovat hoce na meni masno da zaradi, tako da sam sebi donosim foliju iz italije, kad god idem uzmem rolnu dvije
Jeftinija varijanta mi je excalibur folija, najbolja jeftina folija. Kod nas kosta max 10km po pakovanju, a moze se s njom jako dobro uradit. Znam dosta momaka koji je ugradjuju kao skuplju varijantu
Dobra je i ona americka janey folija, pakovanje kosta oko 20-25-30km, kako gdje.tanja je od excalibura, i da se fino oblikovat, sto je najveca mana excalibura. Inace folija je extra, ako se koristi pravi alat nece se izgrebat, moze bit jako dugo da ne izblijedi
Sva ova auta sa slika su excalibur folija, osim ovog x-a koji je nexus.
Ja imam radnju, i bavim se folijama, poliranjem, restauracijom farova i td.
Drzim nexus foliju pretezno, nju imam kao skuplju varijantu.nabavljam je sam sebi u Italiji, jer u BiH s kim god sam pokusao poslovat hoce na meni masno da zaradi, tako da sam sebi donosim foliju iz italije, kad god idem uzmem rolnu dvije
Jeftinija varijanta mi je excalibur folija, najbolja jeftina folija. Kod nas kosta max 10km po pakovanju, a moze se s njom jako dobro uradit. Znam dosta momaka koji je ugradjuju kao skuplju varijantu
Dobra je i ona americka janey folija, pakovanje kosta oko 20-25-30km, kako gdje.tanja je od excalibura, i da se fino oblikovat, sto je najveca mana excalibura. Inace folija je extra, ako se koristi pravi alat nece se izgrebat, moze bit jako dugo da ne izblijedi
SVI bi preko noci da zarade :greedy:. nego kazes da je excalibur malo deblji meni to i nije lose jer imam fen tako da vjerovatno se da oblikovati ja sam radio sebi sa 5% boozos neka iz binga 6 km extra je tanka uglavnom potrosio sam dvije rolne a mogo sam sa jednom ispalo je dobro pravo ali crno ko teretni nazad sam moro skinuti smetalo :facepalm:.gdje ti je radnja da svratim u shoping :D kad sunca ugrije ovih dana.
koliko je zatamljen pezo sa slike
 
Top