Auto do 5000

Auto do 5000

Član
Isti slucaj. Obisao sam pola Bosne. Isao u Bijeljinu, pa u Zenicu, pa u Tuzlu pa ovuda po Sarajevu sve zbog tih rijeci "bez ulaganja" pa nazoves covjeka i pitas za cijenu koja je zadnja, i on mi kaze to je fiksna cijena jer je auto tip top, ja se pokupim kontajuci hajde kad je tip top nije mi zao platiti i vise, i ono kad dodjes i vidis sta ljudi nazivaju tip top i bez ulaganja, pa bilo mi je doslo usta da mu razvalim lazljiva

zato mi necemo dalje od Sarajeva nema sanse..
Sve su to prevare , nisu auta bez razlpga dosta skuplja u Hercegovini negu u Bosni...
 
Član
zato mi necemo dalje od Sarajeva nema sanse..
Sve su to prevare , nisu auta bez razlpga dosta skuplja u Hercegovini negu u Bosni...

Nije do prevaranata, nego što Hercegovci imaju više para....a zavale svugdje ima, posebno ovi friško uvezeni što ih po Njemačkoj vade sa otpada i čupaju iz Rajne i Majne...
 
Član
Nije do prevaranata, nego što Hercegovci imaju više para....a zavale svugdje ima, posebno ovi friško uvezeni što ih po Njemačkoj vade sa otpada i čupaju iz Rajne i Majne...

Hvala bogu da i jest tako , ali su definitivno ocuvanija auta u hercegovini nego Bosni , mislim na ova sto su se ovdje vozila ;)
 
Član
Hvala bogu da i jest tako , ali su definitivno ocuvanija auta u hercegovini nego Bosni , mislim na ova sto su se ovdje vozila ;)
To je i moglo nekada značiti kad su se auta kupovala nova....sa današnjom poplavom polovnjaka nema nikakve razlike, svugdje ima i grobova i dobro očuvanih auta.
 
Top