Auto do 5000

Auto do 5000

Evo ubrzo cu da kupujem prvo auto,ustedio sam nesto para pa zelim da cujem vase prijedloge..
Zasad mi se najvise dopada golf 4 1,6 ,ali zelim da vidim sta jos mogu jer vecinu golfova koje sam vidio oko 4500 su krsevi, ako netko ima iskustva s ovim ili misli da ima neki bolji motor nek napise... I opcenito ako imate neki drugi auto za preporucit ,izvolite :D
 
Član
Poslednja izmena:
Član
Potpisujem,
naime prije 2-3 mjeseca drugu sam trazio auto za isti budzet. Svasta nesto pregledali, izmedju ostalog
- cetvorke vecinom razdrndane ili,
-seat ibiza skoro svakoj zadnje obrve otisle
- BMW, Mercedes samo starije se moze gledati, s tim da rijetko ko zeli dati za staro auto toliki novac,
Ekonomski gledano za taj budzet bi trzio registrovano auto, sa dva seta guma, odradio servise i da je auto u tip top stanju.. U taj budzet se najbolje uklapa Fabija 1.4MPi. Po meni je bolje tako postupiti, nego se natezati za kao neko "bolje" auto koje ce te kasnije zaklati. Sto se tice odrzavanja, odrzavanje kao da dvicu vozas. Potrosnja 7-8 gradske..
Opet sve je stvar sta ti volis i uvazavas.. Ako ne ganjas pretjeranu ekonomiku ima lijepih Alfi i BMW-ova za te pare..
 
Član
fabia 1.4 mpi 7-8 gradske, ne znam samo u kom naucno fantasticnom filmu il mozda ta fabija ide malo i na vazduh :D Ona ispod 9 nema sanse, ako se vozi u dosta vecim gradovima tipa Beograd itd ode to preko 10 uveliko.
 
Član
Trica je 95 godiste a fabija 2002 a razlika je u 1.000KM odnosno nebo i zemlja auto, rijetko koja trica ima da joj nije truho lim i da je u nekom stanju ajmo reci normalnom, znaci i nju moras platiti 4-5 hiljada da je u dobrom stanju, a razlika 7 godina izmedu nje i fabije
 
Član
jucer je kolega sa foruma pitao za informacije o volvu iz busovace pa ne znam jel sta uspio iskopati ali ovako po slikama izgleda bas fino a kosta 5000 km
meni bas super auto i jako kvalitetan a nije skup e sad jedino ako si ti pocetnik pa ti je ovo prejako
http://www.olx.ba/artikal/17068748/volvo-s40/
Da, jos uvijek ganjam volva. Samo ne da mi se ici na toliki put, a ono ko mrtvac. Jer sam 2-3 takva u "odlicnom" stanju isao gledati, samo izgubio vrijeme...
 
Evo ubrzo cu da kupujem prvo auto,ustedio sam nesto para pa zelim da cujem vase prijedloge..
Zasad mi se najvise dopada golf 4 1,6 ,ali zelim da vidim sta jos mogu jer vecinu golfova koje sam vidio oko 4500 su krsevi, ako netko ima iskustva s ovim ili misli da ima neki bolji motor nek napise... I opcenito ako imate neki drugi auto za preporucit ,izvolite :D
koliko znam taj motor zna da pije ulje ko lud,ja bih bjezao od njega
 
I fabija je u igri, a Astra G mi se ne svidja na oci a nekako mi je i kruta kad se vozim u njoj :D
Sta mislite o ford focusu 2001?
J?g ,volio bi i ja da se mogu rastegnit na 7 8 k al nisam lud da sve pare na auto potrosim,a za te pare bi uzeo bmw i vjerovatno bi zavrsio zaljepljen za banderu neku tokom zime...zato neka nesto slabije za prvo auto :D
Hvala na odgovorima dosad
 
I fabija je u igri, a Astra G mi se ne svidja na oci a nekako mi je i kruta kad se vozim u njoj :D
Sta mislite o ford focusu 2001?
J?g ,volio bi i ja da se mogu rastegnit na 7 8 k al nisam lud da sve pare na auto potrosim,a za te pare bi uzeo bmw i vjerovatno bi zavrsio zaljepljen za banderu neku tokom zime...zato neka nesto slabije za prvo auto :D
Hvala na odgovorima dosad
vozio sam astru i golfa,mogu ti reci iz prve ruke posto sam visok i povelik,da je astra kilometrima udobnija,meksa(kvacilo,vjesanje) ali nije premekana pa da se naginje u svakoj krivini,golf je po meni ruzniji,pogotovo za astru sa 2 vrata :),dobra je i fabia al 1,9tdi
 
Focus je fin ali su losi s limarijom, truhnu nenormalno
a Astra nije nista udobnija od Golfa ne kenjajte dzabe
gledaj kakvu fabiu sdi za pocetak, lako je kasnije prodat
 
Imao sam nedavno sličnu dilemu. Ja sam uzeo Clia 1.6 16v. Potraži, nećeš se pokajati. Ili još bolje Megana. Ostavi koju stoju za registraciju i servis te eventualno neki nepredviđeni kvar i miran si.
 
Top