Auto do 5000

Auto do 5000

Civic je u ekstra stanju,za one pare pogotovo..al izgled mi je los ...megane benzin cu vidjet sta se nudi po piku...u alfe nekako nemam povjerenja bas kao sto je i gore rekao Zoran,kakvi talijani...ne znam ako potrefim na dobar primjerak zasto ne
Ma jebo izgled jarane,auto je sigurno kvalitetnije od megana,astre,alfe,za ove pare je najmanje bitan izgled:)
 
BHT Ovisnik
Moj izbor bi bio megane. Neki dan otisao s djevojkom i uzeo megana. 2003 god, motor 1.6 benzinac. Uvoz prije 5 god iz svice, zena ga vozi tih 5 god. Presao 110 000KM sa servisnom knjigom,veliki servis uraden prije 20 000km. Ima digitalnu klimu, xenone s slecama originalne, parking senzore, registrovan do 6og mjeseca iduce godine, 4 ljetne dobre gume s alu felgama + 4 zimske dobre gume na celicnim felgama.
S autom predjeno nekih cca 2000km, kad je kupljen ja restartao prosjek i do sada nije brisan. Potrosnja 7.1L !!! Znaci kombinirana, 5km otvorene i onda 5km grada, i tako svaki dan. Auto me izaslo okruglo 5000KM. E pa da ga jebes po meni teze da se moze naci bolje auto. Ona je imala isti budzet, tocnije 6000km i ostavili smo ostatak za plin. Auto udobno drama, jeftino za odrzavati. Nije diesel pa nema nikakvih problema,nije uopce kvarljivo. 2002 mislim da je bio auto godine.
b7GI4uH.jpg

ib9MnpT.jpg
 
I ovaj Megane je dobra kupovina, bez obzira što ima radikalan izgled koji se ili sviđa ili je odvratan.

p.s. CoL3, nisi mi odgovorio na poruku u vezi BMW-a ?:)
 
megane ti je odlican , super si prosao, na kraju nije ni bitno hocu li uzet golfa ,meganea ili hondu,bitno je u kakvom je stanju i kako je odrzavano... naci ce se nesto valjda :D
 
Član
1.9jtd extra auto
Mana su im lafete i stabilizatori ali ako si pažljiv neće otići. Kvalitet motora je dobar, što se ne može reći za unutrašnju plastiku, škripi. Mene sto je najviše nerviralo jeste što moraš skinuti plastiku blatobrana da bi zamijenio sijalicu u faru. Al kad se ustelis nije ni to problem
Dijelovi nisu skupi...zupčasti remen je mene koštao oko 450KM. (koliko se sjećam)
 
Top