auta koja nevolite i razlog

auta koja nevolite i razlog

Član
bmw e30 je napisao(la):
Ajoj...teme...prvo golf 2D imamo je jednom i nikad vise,cast izuzetcima kao sto su GTI,VR,G60 itd...znaci kad sam je kupio 3 dan velika fleka ulja ispod i sta onda nego osvjezenje i od onda kad god je bila plata uvek po redu,kugla,krajnica,madzetna,letva volana,druk lezak i kineticki...a da zaboravio sam svaki mjesec druga kvaka za vrata sva sreca pa ih je imao dvoja,a krovni tapacirung nikad nisam mogao rijesiti a mjenjao sam dva puta.......i od tad nikad vise mi nije padalo napamet da kupim Golfa D........

To nije do auta. To je do prijašnjeg vlasnika i održavanja.

Kupim i ja auto.I 3 godine ništa ne promjenim, i pokvari se i auto nevalja.
 
Član
Ovdje izgleda svi mrze golfa zbog onoga ko ga voza ili zbog toga što je preuveličan u Bosni a niko da nešto konkretno kaže o autu, ja ću reći da je auto legenda za svoje vrijeme. A to što neki previše gledaju filmove kao Tokio Drift i sl, i hoće da to naprave na svome golfu i nemaju trunka znanja o tuningu i stylingu to se ne može reći da je za to golf i vw kriv.
 
Član
nevolim fijata- kvari se, ruzno itd. sve u svemu krš....:D
dalje... dacia logan.. ruzno auto, visoka previse, sve u svemu meni totalno bezveze...
lada- ista i danas i prije 30 godina....:D
kia, sangyong, hyundai nema potrebe da komentarisem....


ovi sto mrze golfa... pogledajte koliko puta je golf proglasen za auto godine...:D a za golfa mk2, pa dajte ljudi sta ocekujete od auta starog 25 godina, uglavnom se moze voziti i vozi ga pola BiH... uzmite druga auta stara toliko godina pa vidite gdje su sad...:D
 
Početnik
GOLF TZ je napisao(la):
nevolim fijata- kvari se, ruzno itd. sve u svemu krš....:D
dalje... dacia logan.. ruzno auto, visoka previse, sve u svemu meni totalno bezveze...
lada- ista i danas i prije 30 godina....:D
kia, sangyong, hyundai nema potrebe da komentarisem....


ovi sto mrze golfa... pogledajte koliko puta je golf proglasen za auto godine...:D a za golfa mk2, pa dajte ljudi sta ocekujete od auta starog 25 godina, uglavnom se moze voziti i vozi ga pola BiH... uzmite druga auta stara toliko godina pa vidite gdje su sad...:D

bas tako ;)
svi ovi hejteri golfa zaradili na istom, za iste pare kupili fiJata ili sta vec mladjeg 10 godina i sad seru..vidjecemo ko ce se zadnji smijat :D
 
Početnik
GOLF TZ je napisao(la):
ovi sto mrze golfa... pogledajte koliko puta je golf proglasen za auto godine...:D a za golfa mk2, pa dajte ljudi sta ocekujete od auta starog 25 godina, uglavnom se moze voziti i vozi ga pola BiH... uzmite druga auta stara toliko godina pa vidite gdje su sad...:D
gdje su sad,tu su samo po cijeni nizi al jednako dobri cak i bolji....
 
pogledaj ti samo kolko je Fiat put proglašen za auto godine, a kolko VW i sve će ti bit jasno...a o tome kako je fiat uopšteno ružno auto, samo od tebe čujem...talijanski dizajn ti lošiji od njemačkog...to stvarno moraš imat loš ukus, da to kažeš...
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
pogledaj ti samo kolko je Fiat put proglašen za auto godine, a kolko VW i sve će ti bit jasno...a o tome kako je fiat uopšteno ružno auto, samo od tebe čujem...talijanski dizajn ti lošiji od njemačkog...to stvarno moraš imat loš ukus, da to kažeš...

vw nikad nije napravio nesto kao multiplu... ja kazem za fiJata ne za alfu... alfa ima najljepsi dizajn... 159-ka neponovljiva...:D

nadji mi u vw auto ovako ruzno....:D naravno da se slazu sa godinama...:D
Fiat-Multipla-1.jpg
 
golf_4_tdi_130_ks.jpg

evo ga...hahaha
multipla je jedan od modela koji je ružan...
zato ti uporedi golfa 4, pa možeš i 5 sa fiatom stilom, sa puntom 2 itd...pa ako kažeš da je u tom pogledu VW ljepši, ja s tobom nemam dalje šta pričat...
 
Član
ma ko vam je kriv sto ste ljubomorni vozite fiJate...:D :D :D stilo najljepsi model fiatov koji se poceo proizvoditi 2001 godine i posle toga nisu nista napravili.... punto ima male gume ko kod kolica... vece ima moja dvica stara 25 godina... uzmi najljepsi model fiata i najljepsi model vw i uporedi... ali nemoj gledati to sto vozis fiata nego budi objektivan... to sto fiat ne proizvodi odavno nove modele govori o tome kakva je to marka...

po meni je smijesno porediti vw i fiat... ti kazes fiat bolji, isto kao da ja kazem vw bolji od audija...:D
 
da se vratimo temi...
vidim gore nekih glupih komentara i većinom se vežu za dizajn, ili vw-ovcima krivo što je nešto ljepše od njihovih monotonih golfova...
kao prvo, auto koje najviše mrzim je upravo taj golf, al ne zbog auta ko auta, nego zbog vlasnika istog...jer obično je njihovo auto najbolje, najmanje troši, najmanje se kvari itd...a vazda ima najgoru tehnologiju
kad se nešto pokvari na fiatu, opelu, fordu itd, to se digne bauk, kako je ta marka sranje...al kad se to isto desi na vozilu vw grupacije, onda je to sasvim normalno, jer se dešava ovim već pomenutim markama...(čitaj, oni su uvijek upravu)

dalje, nisam neku ljubitelj audija, jer ga svrstavaju s mercedesom i bmw-om, iako su oni po meni, daleko ispred audija još uvijek...možda je to moje po nekima loše, mišljenje, al audi je takav dojam ostavio na mene...
a nisu mi nešto pretjerano ni pouzdani bili...ili sam ja imo loše primjerke kod sebe, jer sam uvijek imo polovna auta, nikad još novo...

američku nijednu marku ne podnosim, tako da i to stavljam s ove gore dvije...
francuska, talijanska, japanska, svedska auta su bogovi, nek priča ko šta hoće, al ja pored ovih navedenih njemačko (osim BMW-a) ne bi pogledo...
 
Top