auta koja nevolite i razlog

auta koja nevolite i razlog

Član
Da se i ja ukljucim

GOLF 2 Dizel svaka druga osoba ga ima preko njega sam zamrzio dizela
Ford ( Stariji) Benzinac imalo lose iskustvo
Ascona ona sa izbacenim gepekom
 
Član
Opel Kadet plave boje ,cadjare ne mozes normalno voziti od dimamoras ih prestici jos ti to udje u ventilaciju.:smajli29:
Ima dosta bezobraznih vozaca koji su nabrijani a ima i ruznih auta;)
 
Član
ebote...80-90% ne voli VW a odes na auto pijacu Golf 2 1987 gp. vise vrijedi od dosta auta mladjih 7-10godina... :)
 
Član
kao prvo kia pride razlog, pocela se proizvodit 198.... i proizvodila se do 200... a izgled je osto isti a izgled je :lol::lol::lol:
opel kadet,vectra, calibra, fiat punto god. 200.... ,ford 2,3,4 mazda 626 novija mercedes 124, c klasa starija. razlog to su auta koja nenormalno truhnu. auto limar sam i kad mi dodje takvo auto da radim zastitu smuci mi se
 
Član
Ajoj...teme...prvo golf 2D imamo je jednom i nikad vise,cast izuzetcima kao sto su GTI,VR,G60 itd...znaci kad sam je kupio 3 dan velika fleka ulja ispod i sta onda nego osvjezenje i od onda kad god je bila plata uvek po redu,kugla,krajnica,madzetna,letva volana,druk lezak i kineticki...a da zaboravio sam svaki mjesec druga kvaka za vrata sva sreca pa ih je imao dvoja,a krovni tapacirung nikad nisam mogao rijesiti a mjenjao sam dva puta.......i od tad nikad vise mi nije padalo napamet da kupim Golfa D........
 
Top