auta koja nevolite i razlog

auta koja nevolite i razlog

Početnik
mazda me pravo sluzi, odlicno auto, ali cim zavrsim fax opet cu si kupiti vw...imam u garazi jos i VW Boru TDI i Golf Country...
Fiat mi je isto dobar autich, ali samo benzinci iznad 1300 kubika, jos ako je turbo, banja...dizeli nope :D
honda crx, moja tiha patnja...
opel mi je zadnji na listi, ford je isto tu negdje...
 
Član
hahaha prezanimljiva tema brate svaka ti cast...meni iskreno se gadi na cesti kad vidim FIAT I LADA fujj...nek oproste oni sto ih voze ali znam da nece heheh...
 
Član
pa sad poslije ovih kineskih i slicnih sranja mada i hyundai mi je postao bas ne volim opela
 
Član
Stariji opeli, pogotovo kadett. Izgledaju nekako ciganski. Također mrzim na putu sresti 123 200 d. Poznata kenja. Jedino auto koje ne može stići zeleni val u gradovima:D

A najviše od svega mrzim likove koji se qurče sa bmw-ima pogonjenim osnovnim motorima. Par puta zamalo nisam glavu zbog njih izgubio. Ima i normalnih vozača ali većinom su kreteni i balavci koji misle da bmw značka donosi bar 100 ks.
 
Član
auto koje najvise mrzim je GOLF prvo sto ne vrijedi onoliko koliko ga cijene, a drugo sto su mi ga zgadili papci koji ga voze ( ne kazem da su svi koji ga voze papci ) ... ;)
 
Član
neću pljuvati po markama jer svaki proizvođač ima super auta i super failova, ali renault thalia je po mom mišljenju nešto najružnije što je ikad izašlo na tržište, clio je ok, ali taj pokušaj sedana je baš niđe veze u dizajnu, kao i fabia sedan.. od talijanskih rugoba je no.1 fiat multipla..
bez uvrede onima koji ih voze :)
 
Član
opel ascona, svaka lada, vecina fordova(skupi delovi ,a djubre od auta), Italijane, Francuze i Japance sve volim. Od Nemaca vecina moze proci osim pomenutih. Ne volim vozace(vecinu) calibri,starijih bmw-a i slicnih "ciganskih" auta,ali to nema nista sa njihovim autima vec su oni sami njima nametnuli taj imidz.
 
Član
dellas je napisao(la):
opel ascona, svaka lada, vecina fordova(skupi delovi ,a djubre od auta), Italijane, Francuze i Japance sve volim. Od Nemaca vecina moze proci osim pomenutih. Ne volim vozace(vecinu) calibri,starijih bmw-a i slicnih "ciganskih" auta,ali to nema nista sa njihovim autima vec su oni sami njima nametnuli taj imidz.

vala bas pametno zboris,svaka ti na mjestu;););)
 
Član
Ne volim golfove jer su ko kurve...na svakom kutu, a sjednes li jednom u njega znas da ces se zakaciti...ne sto je mocan, nego sto je jeftin, i imas ono "osnovno" za nikakve pare u vezi odrzavanja...ali su ko kurve, sto znaci da sve pomalo radi, ali nista da valja, pogotovo ne nakon 20 godina teske sluzbe po nasim drumovima...

Ne volim BMW iz istog razloga kao i golfa, previse isprano auto i unisteno skoro svako jer svaki klinjo koji kupi bmw-a ufura se da je schumaher i da moze u skaricama od 2 ipo metra prestici 18 auta....nemojte me pogresno shvatiti, bmw su odlicne masine i respekt za to, samo ne ovi "nasi" bmw-ovi....

Ne volim SUV-ove bilo koje tipe, marke, a pogotovo X6, jer nemaju svrhe, niti voze putem dobro, niti voze dobro bez ceste na offroadu, niti su pregledni, ekoloski, pravljeni za gradske male ulicice, parkinge i mimolilazenja...cijela njihova svrha je da covjeku ( vlasniku) sa minijaturnjim pimpekom naprave badzom preko dizanja ega i jer kad stane na semaforu ima vece i jace auto od ostalih...

Ne volim Ford Ka jer mi s epovraca o dnjega, isto koda je sklepan od ostataka nekog aut ajace klase, isto bebina tuta, a obicno nakon zenske voznje izgleda kao sadrzaj bebine tute - proljev, nesto sto ne bi niti gledao, mirisao ili dirao jer znas da ces pozaliti

Ne volim Renault Megane stariju liniju sa onim odurnim dupetom...mislim koji debil moras biti da dizajniras najruzniji hebeni gepek od svih, skojim em sto je ruzan ko kvasimodin glavic, nego jos ti je debilnim dizajnom uzeo pola litraze gepeka, i ne moze snista unutra staviti, plus sto ono glupo staklo uvijek iskrivi sliku u retrovizoru

Ne volim Fiat Multiplu, jer izgleda kao da je doktor Kevorkian se zajebavao sa normalnim autom i ustrcao mu previse Botoxa, svudgje nekako cudno azobljen, kvrgav, i izvitoperen...ono vecinom kupuju ljudi koji su jako nezadovoljni svojim zivotom i misle da je to priprema za lijes, uglavnom to je auto koje vozis iz dana u dan veoma dugog i tuznog lica

Ne volim Minija, fiat 500 i slicne...ne zato sto nisu super autichi nego naprotiv...nego ih nevolim jer su remakovi narodnih jeftinijih auticha koji su u svoje doba porenuli mobilizaciju svojih maticnih drzava, i umjesto cigani u menadzmentu firmi koji ih proizvide ne nastave u tom smijeru koji im je Bogom dat o dpocetka, poceli su praviti bezobrazno skupe remakove, koje jos pederski opreme sa 120 nijansi mjenjaca i 369 boja kokpita ( vecinom gej uzoraka ), cudim se sto uz delux opremu ne dobijes vibrator u ruzicastoj boji....sto je sljedece, remake Lamborghini Miure u karavanskoj izvedbi... bezveze...
 
Član
Da neimenujem doticni bolid, al ne volim 1.6 dizel i pricu:
" 'vakog nema nidje, nije sto je moj, al bolja kola neces nac' kad ti ja kazem, nijedan ne vuce 'vako a da manje trosi " Bla, bla, bla...

Covjeka koji ovo izjavi bih naradije ranio ! Inace, jedan moj radni kolega mi je ovako nesto prosuo za svoje auto. Presutio sam raspravu, mor'o sam ignorisat radi sebe. :icon_smile:
 
Član
netreba se ljutit hahahahah
ja bi na provo mjesto stavio vw haha a zatim sva ona ruzna ljigava,bljak japansko korejska sranja i svemirske brodove,ovo ostalo moze proc ;)
 
Član
VW i dizel , više VW nego dizel. VW sam čak i volio dok se nisam registrovao na ovaj forum. Ovdje sam takvih stvari pročitao da mi nekad toliko pripadne muka koliko vlasnici hvale svoje VW govno od auta. Znači, postoji samo jedan i jedini auto na planeti, a ostalo sve je smeće. Isto tako i njihova grupacija auta je najbolja, svaka u svojoj klasi. Održavanje najjeftinije, kud' ćeš dalje (zato što su dijelovi svi fuš i dok ja promjenim jednom ležajeve, VW-ovac to uradi 232445 puta, ali dobro). Ne kažem ja sad da nikad neću to auto kupiti, da ih mrzim sve, da ne bih nekad vozio neki, dobra su to kola, daleko bilo, ali su previše na glasu, a ne vrijede ni 10% koliko ih hvale.
 
Član
Spomenuo sam par puta da mi stari ima Golf mk2 1.6 dizel, TAS, 2. ruka, kad smo ga mi kupili imao je nešto više od 80k na satu (originalna kilometraža jer je prvi vlasnik rođak, i znam sve šta je bilo sa autom i kako je održavano i to), auto je očuvano i izgleda kao novo, ali bukvalno, od kako je kupljen svo vrijeme je garažiran, siguran sam da je bolji od 90% Golfova koji se vozaju po našoj nam lijepoj golfovskoj državi...

Lično, to auto mrzim, ali mrzim ga zbog ljudi koji voze Golf mk2, jer su vozači Golfova najnekulturniji vozači što sam ja imao priliku da vidim (čast izuzecima), misle da je to Bogom dato auto i da mu nema ravnog, voze kao manijaci, ulijeću u krivine, pretiču gdje može i ne može...kakav ba Golf mk5 ili ne znam...Astra, Focus, Mercedes...svi su oni slabi za Golf mk2.

Druga stvar zašto to auto ne volim je zato što je to auto staro i nije sigurno, ipak tehnologija je malo napredovala od vremena kad se on proizvodio (bar mislim tako :D )

Uglavnom, iako mi stari ima Golfa "dvojku" , to auto nikad neće biti moj odabir, razloge sam već naveo, a nek mi oproste svi koji misle da nije ovako kako sam napisao, ali ja bi se ipak odlučio za neko drugo mlađe auto ;)
 
Top