audiofile? wtf?!

audiofile? wtf?!

Početnik
eddo je napisao(la):
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T4fzxqdXVNI[/video]

muha šabanajzeru poslusaj malo sta je prava muzika ... :spam:

:icon_exclaim:

nemam na cemu ovo slusat , moram kupiti neki Pioneer jeftiniji da ne cujem razliku pa mi je svejedno...



nermin suljagic je napisao(la):
muha je napisao(la):
je narod

nisam ja to reko, to je reko Rambo Amadeus ;) njega pitaj...


Rekao!



:lol: ;)


da bi smo ostali vjerni stilu g. Antonija Pintusevica , a i da bi se uklopili u okruzenje koristili smo fraze sto blize okruzenju...
 
mtopic je napisao(la):
Muhu za predsjednika .....

Zivio govornik :cool:
....Da se cuje i vas glas u ovoj drzavi,koristite ozvucenje ///Alpine.....
... Da ispunimo uslove za ulazak u Evropsku uniju,poradit cemo na Remap-u ustava ja i moji saradnici iz SM-koalicije.....


...Ko se s nama druzi,ulazak u Evropsu uniju mu je brzi.... :D




ajmo sad,fajront :icon_exclaim:
 
Član
haha...cuj turbo folk... kako neko moze slusati cecu, gogu, daru, maru i kako se vec zovu... da dobro pjevaju ne bi svaka imala silikone i veliki dekolte i to bi bilo "zumirano" tokom cijelog spota... ja inace imam srednji sluh, dovoljno dobar da mogu nastimati gitaru pomocu istog, primjetim razliku izmedju dobrih i losih zvucnika i pojma nemam sta je audiofilija...:D
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
haha...cuj turbo folk... kako neko moze slusati cecu, gogu, daru, maru i kako se vec zovu... da dobro pjevaju ne bi svaka imala silikone i veliki dekolte i to bi bilo "zumirano" tokom cijelog spota...

Ma ko njih sluša, amlo muziku slušaš a malo im :dojke: gledaš
hahaha
 
Član
joj brate dragi jeste svi poceli srat to je cudo bozje, od nekih ovdje to je za ocekivat, al ima pojedinaca koji su u godinama pa seru ko da su u pubertetu ... nije ni cudo sto je ICE postala jedna od najnepopularnijih tema kolko na ovom forumu tolko i na ostalima kad se ama bas svaka tema pretvori u sranje mrtvo, kako je krenulo jos malo pa cemo se pocet prepirat ko ima veci ***** jebote ... ja bi stvarno zamolio admine da malo manje tolerisu komentare pojedinaca na ovom forumu i da im smire dozivljaj jer ovako stvaaarno vise ne ide ... sramota jebote, al stvarno!!!
 
Početnik
naravno, da je u banani kad ja neznam da je nekad neko neki ozbljan projekat kad je ICE u pitanju predstavio zadnjih 2 godine.. ako iskljucimo 2 ili 3 osobe

nesto sa duplim dnom, fiber panelima, fiber kutijom za sub , ili neki SPL projekat sa zapazenim rezultatom ili SQL .


ustvari zar je ikad i bila neka ICE scena u BiH?? malo je bilo SPL-a u jako primitivnom obliku , bila su 2 auta i cao...

ko je osim mene i bekira ima/imao amp od 5KW RMS, ko je presao 150dB granicu, ko je ucestvovao na EMMA takmicenjima ajmo ruke gore..



opet se mene sve ceka tc tc tc ...
 
Član
jbga sto se mene tice ja bi davno slozio neki setup da sam vidio da ima jos raje mimo mene zainteresovane (govorim konkretno za tuzlu da imam nekog s kim bi mogo radit zajebancije i slagat sistem i druzit se preko vikenda i laprdat gluposti o novim/starim komponentama) a ne jebote dodjemo na takmicenje imamo mene u A davora u B i bekira u C i tako na svakom street race-u i unaprijed se znaju prva mjesta i kakav je cejf u tom ... svijet jednostavno nije zainteresovan da radi zanimljive stvari, bitno je samo da udara a sta udara i kako to izgleda to uopste nije bitno, a i oni koji mozda i jesu zainteresovani nemaju para da sloze IKAKAV ozbiljniji setup ... gledam brate dragi ne samo po forumima vec i u setupima koji su mi u zadnje vrijeme prosli kroz ruke ljudi samo kupuju stvari koje su DO 80-100 maraka ... sve preko tog se ne prodaje duuuugo dugo ... pogledaj samo setupa dole u oglasima za 1000 maraka, covjece pa to je džaba DŽABAAA al niko ziv da se javi ... bez sumnje sve je otislo u ***** i sad zasad kako stvari stoje u BiH se nece daleko dokurat sto se tice street race scene ... ne mogu da vjerujem kolko su srbija i hrvatska blizu nas sto se geografskog polozaja tice a kolko su samo napredniji i kolko vise raje zainteresovane u preradu auta ima ... kod nas jedino sta se da nac je hrpa pametnjakovica brzih na jeziku i tastaturi a djela nigdje nema ...

tuga brate, cista tuga ...
 
Član
marko_v je napisao(la):
jebes SQ mi imamo Ekrema... :)
i jel autor teme zadovoljan krajnjim ishodom...dobio trazeni odgovor ?

haha..joj marko,dobio sam i vise nego sto sam mislio i sto mi je trebalo... :lol:
al dobro,mnogi su rekli sta misle o audiofiliji,pa cak i o jani,cani,seki,ceci i sl. xD
na kraju smo cak i skroz skrenuli s teme,pa bih zamolio admina za jedan veliki LOCK.
al hvala svima jos jednom na odg.,koji su bili,neki manje,neki vise korisni.
ugl. vidim da ste se zabavili fino,i to je bitno :icon_smile:
 
Član
muha je napisao(la):
folk je narod

turbo je sistem ubrizgavanja goriva pod pritiskom u cilindar motora sa unutrasnjim sagorjevanjem


turbofolk je gorenje naroda...

respect za seku ili cecu ali one nisu dorasle svojim glasovnim spossobnostima da budu interpretirane na bilo kakvom sistemu koji ima prefix " audiofilski"

zbog toga sto vecina slusa turbofolk u svojim glavama nema pojma o tome sta znaci audiofilija ili bilo kakvoj naprednoj tehnologiji , jer imaju u glavi TurboRupu hahhaha

e sad mozda Srdjan (SMchiptuning) moze napisati nesto vise o turbo rupama ali necemo dalje o tomu


Nego....


evo jedan interesantan dokumentarac o PRAVIM audiofilima :), ovih 1500KM je smjesna cifra...



[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xs1aUws0Lrs[/video]


kako kaze Diana Kral " Only the fools know what it means..."


hehehheeh turbo je druga stvar prijatelju
 
Top