AUDI uzvraća: u BMW-u su "arogantni"

AUDI uzvraća: u BMW-u su "arogantni"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jos se vi raspravljate koji je pogon bolji. Djabe gubite vrijeme, kad se zna da najbolje pogone na sve tockove imaju Mitsubishi Lancer Evo i Subaru Impreza Spec C. Nemaju 1, nego tri aktivna diferencijala i tu nema promasaja. Ja sam vozio Audi Quattro, BMW X i Mercedes 4Matic i neke razlike tesko je primjetiti u normalnim uslovima voznje.

Faya_M5 fino ti ljudi kazu, previse si se testova vezao. Ima i u njima istine, al recimo samo drugacije gume na autima mogu totalno izmjeniti poredak testa. Ima previse faktora koji se mogu "podesiti" u takvim testovima, da nista ne slazes, a dobijes skroz krive podatke. Opet je bitno i sta se ocjenjuje u jednom, a sta u drugom testu.
 
Član
ma ok je to, ja znam da nisu ni testovi najtacniji, al ako na svim se pokaze neko auto kao bolje onda je logicno da je i ovako bolje, jer ne mogu svi bit placeni i lazni...
to za Lancera i Imprezu se slazem, to su auta koja su sto se tice pogona neprevazidjena...
 
prvo pravilo u zivotu..ne pricaj o onome sto nisi probao..ako ti deset ljudi, koji su vozili auta na 4X4 pogon, kazu da je quattro bolji onda je quattro bolji..eh sada po meni je logicno da je bolji jer se ne moze porediti nesto sto se razvija 20 godina i nesto sto se razvija 5 godina(izvinite ako sam pogrijesio cifre, ali zna se sta sam htio reci)..a i ja sam cuo razne price bmw dobar u krivini i tako..ne moze to tek tako, pa ljudi zna se da je bmw za otvorene i prave ceste(cast novijim modelima).uostalom kad sjednes za volan jednog znati ces o cemu pricam, jer ja vec jesam i pouzdano ti mogu reci da nije za nekoga ko nema debelo vozacko iskustvo..pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top