AUDI uzvraća: u BMW-u su "arogantni"

AUDI uzvraća: u BMW-u su "arogantni"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa kako nije...zar ovo nije ovaj najnoviji RS4 koji ima 4.2 V8 i 420 KS, a ono je BMW M3 E46, koji ima negdje oko 345 KS, pa vidi kolka je to razlika...i normalno da ce na dragu i stazi bit bolji Audi, jer ima za oko 55 KS jaci motor...al je zato za drifta 0...
 
Legend
420-345=75
Kad smo vec kod matematike

Audi:420KS
BMW:360KS

Audi tezina:1549 kg
BMW tezina:1,385 kg
Razlika: 164kg

A komentar da BMW bolje drifta, evo vristim ispod stola. Hajd mi objasni kakve veze ima to. Cak je to - veliki.
 
Član
to sam nako spomeno taj drift...a ispravka mala, nema CS 360 KS, to ima CSL i su masu od 1385, a prava masa M3-ce CS je 1570 kg, i nije to CSL...

http://www.pistonheads.com/doc.asp?c=100&i=13093
 

Lav

Član
uzmi provozaj, ugasi internet i tv, zatvori casopise i uzivaj u voznji oba auta.
sam ocjeni sta je bolje. ja sm probo, pricam s osnovom i za mene je quattro bolji.
 
Legend
Jbga, ja nemam ni konja ni magarca, al jednostavno cinjenice su jedno neznanje je nesto drugo.
 
Član
ma naravno vas dvojica sve znate, a mi smo neznalice...et sad je tacniji on sto je sjeo u par audija Quattro samo, nego i internet i TV koji su vozali i Audije i BMW itd....haj necu dalje ulazit u polemike, vec kako je reko JD. donekle je tacno...ja, nazalost, nemam BMW-a, al mi je drazi daleko od Audija...
 

edo

Član
stvarno pretjeraste...jebeš i bmw i audi kad ih mečka kara i dosta više...ehhehehehe...
 

Lav

Član
ah da sjeo u quattra. ne sine nego vozim ga kad ocu. i u pitanju je prvi quattro koji je izasao: Audi Coupe Quattro. et nazalost sad nema jarana a ni motora u autu da te malo prodjiramo ja i daki.
il nek on uzme od jarana onog quattra da vidis sta je auto
 
Legend
Pa druze fazon je sto ti mene izgleda ubjedzujes u nesto. Ja nisam ulazio u polemiku koje je auto bolje, ja sam ljepo rekao da je quattro pogon nepokoriv kada je u pitanju quattro vs jednostavni zadnji pogon.
 
Član
ja nisam reko da je zadnji bolji od Quattra, nego da su Mercedesov i BMW-ov bolji od Audijevog....
 
Član
@ Lav: De mi majke ti to prevedi, ne razumijem te bas...od jarana, prodjiramo...ne kontam...jesil ti siguran da si bosanac...??
 
Legend
Dokazi da su mercedesv i BMW-ov zadnji pogon bolji, isplativiji, sigurniji i pouzdaniji od audijevog.

Covjece pa takvo nesto se neusude izjaviti inzinjeri iz BMW-a i Mercedesa, nego se krpe kojekakvim smicalicama. BMW-ov X i Mercedesov 4matic su ŠAŠA. Samo uzmi u obzir od kada postoji quattro i od kada postoje ta dva. Ja jos nisam cuo da je nko ostao invalid, ili se polupo direktno radi quattro pogona, a radi BMW-a svaki dan se neko popne na banderu. Uostalom postoji ADAC-ov test i test jos nekih kuca koje su dokazale da je upravo BMW-ov straznji pogon najnepouzdaniji, i da se nemoze kontrolisat. Kaze isto da nikada nisu uspjeli izbalansirat auto, dok je kada poredimo samo strznje pogone Mercedes superioran. Jednostavan test iz zivota ti kaze da je odnos nesreca u BIH samo ako poredimo ta dva 30 naprema 70% Merc-BMW

Koliko si puta cuo zabacio ga mercedes 124 ili 190 i udario, cak i po snjegu. A BMW-a nemos upravit dva metra da ide pravo.

Primjera radi utrka je bila podavno, pred ocima xxxx ljudi Golf IV VS BMW M5 iz 95godine.

A golf TDI 130KS + cip nek je 150KS ukupno

I golf uzima BMW-a. Ja ih poravnjo i pustio, a cjeli grad je gledao. Zasto, zato sto je BMW isao ljevo desno, ljevo desno. A da nebi mi spomenuo pricu kako taj sto je vozio BMW-a nezna vozit, covjek od kutije cigara napravi BMW-a, ko je iz Tuzle zna sigurno ko je Salem. Da negovorim da je uzeo prvenstvo brdske trke sa BMW-om starim kockicom i to jos dok je vozio LeRoch sa audijem ST.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top