Audi TT 1.8 Turbo_Felge i Gewinde kupljene :)

Audi TT 1.8 Turbo_Felge i Gewinde kupljene :)

felge ti nece stici do ruba,fali nekih 15mm na zadnjoj i nekih 10mm na prednjoj ali leci ce predobro jer su falcare..nek ti je sa srecom druze,TT se nemora objasnjavati,ko ima mogucnosti da ga uzme i odrzava taj je lud ako sta drugo uzme ;)

moja preporuka,puknes srce felgi u matt crnu a stavis naprijed i nazad distancere(naprijed od 10mm a nazad 25mm) naravno sto se tice guma uzmes na toj sirine 205 45 18 ili 205 40 18 i nece ti kacati a imat ces izgled da se ulica zaledi pod tobom...
da sam znao ranije ponudio bi ti svoje gevindare,nove su maltene,inoxxx :icon_sad:
 
Nermine,znam za tu gumu 205 al mi nepise u TUV da bi je smeo da stavim na TT...Nego samo 215,225,245,255...
Sad zasto nemogu da stavim 235 isto neznam stvarno...
Sa distancama sam mislio ici,nisam to nikad stavljao al sad cu...Tako da mi felga dode tacno do ruba...
Sto se tice lakiranja u mat,jos nisam siguran da li cu to raditi,,Vidjecu kako mi stoji ovako..Pa cu kasnije da odlucim,uglavnom ja sam zadovoljan Bgm izborom...
Lijep Pozdrav ;)
 
Legend
oooo toooo sine , svaka cast , ovo ce biti prelijepo ,.....a budes li htjeo uz rub , lako se malo poigrati distancama ;)
 
Da malo ovo osvjezim, sto se tice ovih prvi felgi i gewindi, nisam uspio nikako da dogovorim s momkom,bio sam u Austriji,tako da me on cekao pa odustao,kasnije ja neki problema imao..
Evo opet se vracam polako :icon_smile:
Danas mi je momak poslao iz Vogosce felgice jedne..
Upitanju su Etabeta Avior 18" dosta su siroke, momamk kaze da su 8.5 pa kasnije da je 9J,ET je 32....
Cijena mi je bila jako povoljna jer sam i nove gume dobio na njima 225/40 Savine,sad neznam kakve su :icon_rolleyes:
Uglavnom sutra idu odmah gume van i pocinje poliranje ruba, i lakiranje felgi u neku drugu boju,jos nisam odlucio u koju..Problem su mi sarafi, neznam da li njih polirati il farbati.
Evo i slika:


Uploaded with ImageShack.us

A ovako to izgleda:


Uploaded with ImageShack.us

Gewinde u ovaj koji dan trebam da uzmem takoder,KW inox sa stelanjem tvrdoce....
Ceako sa da mi ovaj decko sa foruma javi Sarajlic,ako se nevaram, al nista..

To je to zasad..




Uploaded with ImageShack.us
 
Član
ako budes cekao da ti sarajlic javi mogao bi ostarit cekajuci:D:lol:
dobre ti ove felge, vjerujem da ce fino leci, jos kad se odrade kako spada bit ce to pun pogodak:cool:
 
black_devil je napisao(la):
Ey druze Frenki,de mi reci koliko su te izasle u Svici? ;)

Pa druze davno je to bilo kad sam ja uzimo,inace unazad 5-6 godina sve su felge bile skuplje nego danas,znam da sam ih prilicno masno platio,ipak su to dvodijelne fele
 
E lepi,pa neznam za boju..al kakva je prilika ostaje ova siva,lijepo stoji,evo danas sam ih stavio,alll jako jako su mi potrebne gewinde jos,da to se lijepo spusti k podu :)



Uploaded with ImageShack.us


Vozit cu ih 2-3 dana da vidim samo jel tresu,pa idu rubovi i sarafi na poliranje,ako ko zna kako cu sa sarafima se najbolje snaci nek pise :)
Nekako ce to biti zeznuto,necete vjerovati al rubovi ovi su predjeni sa sivom farbom i to cetkom kao da su...Joj :-/
 
Top