Audi TT 1.8 Turbo_Felge i Gewinde kupljene :)

Audi TT 1.8 Turbo_Felge i Gewinde kupljene :)

Pozdrav kolege, evo da i ja prestavim svoj prvi audi automobil :) Dosad sam bio na VW vozilima :D
Preuzeo sam ga u proslu subotu sa garaze u Linzu...
Vecinom sve standard kao i kod svakog TT-a...
Audi TT 1.8T
Motor Je 1.8 Turbo od 180PS...
Godina: 2000
Presao : 150 000km
Sve na njemu orginal,servisi redovni u ovlastenom audi,dosta ocuvan auto,i rekli su nam sa garaze da ga je vozikao prije nas jedan doktor,koji je dolazio redovno kod njih na servis i auto je garaziran...

evo da podjelim par slika...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Moram se jos par stvari raspitati...
Mislim da ga ostavim duzi period pa sljedi dosta rada na njemu...
Pa me zanima par stvari....Ako vec ima neko audi tt da zna informacije koje su mi potrebne..

Da krenemo od felgi, zanima me felga od 9.5J koji et treba da mi dode tacno do ruba,jer mi nesmije viriti vani felgica....Posto ja mislim ici na zadnje najmanje 9.5J to me zanima..Znaci bice 19" il 20"...
Da li neko moze da mi pomogne il da mi da savjet koje najbolje stoje al da su tacno do ruba,naravno siroke??

Onda me zanima,jes malo je rano o tome, u pitanju je Bebi Sjelalo, koje bebi sjedalo odgovara pozadi? I jel neko vec pokusavao sa tim?

Gewinde Koje mi odgovaraju, citao sam malo i koliko sam skuzio meni odgovaraju gewinde sa golfa mk4? I jos kojeg auta?


Hvala unaprijed na odgovorima....

Lijep Pozdrav!

Ernad,
 
Član
RE: Audi TT 1.8 Turbo

predobar je , odlican motor, pun potencijala , daj slike ovdje , zabrana na face-u ....a i ovdje je garaza :cool:
 
Legend
RE: Audi TT 1.8 Turbo

lepi neka bude sa srecom , medo mi neki dan kaze da si kupio super izgleda , neka puno puno predje ;)
 
Član
RE: Audi TT 1.8 Turbo

svaka cast druze, neka je sa srecom, da te sluzi ako Bog da, cekamo bolje slike:cool::cool:
 
Top