Audi TT 1.8 Turbo_Felge i Gewinde kupljene :)

Audi TT 1.8 Turbo_Felge i Gewinde kupljene :)

RE: Audi TT 1.8 Turbo_stranica 1 nove slike i par pitanja!?

Idem s tim 99%... ASA-GT-1 prednje idu 8.5J a zadnje idu na 9.5 sto mi je drago da ima u toj dimenziji...To je primjerak na ovom audiu..Ako bas budu zapinjale malo, napravit cu nagib malo prema unutra....
 
RE: Audi TT 1.8 Turbo_stranica 1 nove slike i par pitanja!?

Rotiform BLQ ;)
4811409384_66a250f2fe.jpg
 
RE: Audi TT 1.8 Turbo_stranica 1 nove slike i par pitanja!?

Sve pohvale na izboru..Extra auto ;) Puno predjenih kilometara zelim :cool:
 
RE: Audi TT 1.8 Turbo_stranica 1 nove slike i par pitanja!?

Evo kolege naletio sam na felge i gewinde od jednog momka iz Sarajeva,vozikao je samo jednu sezonu kratko....
Felge su kao nove,a tako i gewinde...
Dobio sam po jednoj meni dobroj cijeni gledajuci kako to kosta sve novo...
Sve je ja mislim uzimano kod Muhe u Sarajevu...
Momak kao sto je rekao posjeduje sve sto je meni i potrebno,znaci TUV...
Sad ih ja mislim necu montirati jer ide zima i zasto bezveze da stavljam za par dana...
Mislim da ce ovo biti jako jako fina kombinacija na audi-u...Ostaju mi jos gume da uzmem....Al to mislim definitivno novo..Sad koji model i koji profil to nebi znao reci..Pa imate li vi kakav prjedlog?
Znaci Gewinde su bile na golf 4,sad hoce li to meni biti neki problem na audiu jos neznam,jer sam uocio nesto zbog kilaze je drugacije,hmmm...U pitanju su gewinde WEITEC Hicon TX sa stelanjem tvrdoce i visine...
Felge su PLW Pi model, velicina 18",8Jota sa ET-35...Neka normala sigurno..

Evo slika otprilike kako to izgleda, slika od felgi je orginalna a od gewinde skinuta sa neta....



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
uh lose ti je ovo praaaaavo, hehe, sala naravno, tt je vec ko zmaj, a jos s ovim felama i kad se zakuca. ;)
 
Top