Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)

Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)

Član
Vidis sad gledam, zanimljivo je da je na Nordschleifeu, RS4 brzi, a ta staza je najmanje staza :cool:

zela nisam preuzeo ulogu MTR-a, samo malkice podgrijavam. Al fakat mislim to sto pise u postu :D
 
Član
bax molim te druze reci mi da se salis al stvarno sada :D ne znas ni oznaku cls??? csl druze i kad bajke budes pisao ni tu nemoj napisat da je rs4 brzi od csl...hvala lijepo
 
Član
Nevjerovatno!!
Razlika je tako glupa da je to nezapovjerovat a toliki rat izbio. Po meni skoro indenticna dva vozila (po karakteristikama) , stvar ukusa.

Alen_P je napisao(la):
Ne vrijedi ni jedan 110.000€ , ali meni je ljepši BMW. Brzina je ovdje nebitna jer su oba auta veoma brza..
Slazem se

Lako je Zela ljude zaj*avat da su tatini sinovi (konkretno mislim na Bax-a, posto sam vidio da si bocno covjeka bezveze) a neznas ni ko su ni sta su ni sta rade. Ti se vozas u sporetu od 2000 KM i guglas za informacije i opet nisi dorastao Bax a covjek je provozao i voza jos uvjek auta koje ces ti samo na googlu vidjet.

Da nebude zabune kakve, nebranim ni bmw ni audi.. meni ni u dzep ni iz dzepa, j...mi se
Znam da ces ti sad pocet vrijedjat il kontru neku opalit, boli me uho.. nezamaram se ja takvim kao sto si ti

Jedno pitanje BMW-ovcima, nevezano za temu RS5 vs BMW.
-Zasto cijena BMW-u tako brzo pada za razliku i Merc-Benz i Audija il sta ja znam VW (da nelupam vise). Bez obzira na model (1,3,5,7 il bio M il dizel neki)
 
Član
smijesno ti to malo..
pogledaj cijenu bmw e21 naprimjer i audi 80 iz tog vremena...
bmw e30 i audi 80-90 jaje
bmw e34 i audi 100
BMW e34 M i audi s6
bmw e36 M3 i S4
i tako dalje... koji su modeli na trzistu jeftiniji? ovde sam naveo usporedbe auta koja su se proizvodila u pribliznim godistima pa pogledaj malo.
 
Član
Bez ljutnje scaner... gledao sam prije neki mj dana po mobile.de bas bmw i audi ove jace modele i vidio sam da je BMW dosta jeftiniji.. jbg, mozda sam i ja pobrkao nesto. Meni cudno bilo, pa zato i pitam
 
Član
Mrva je napisao(la):
Bez ljutnje scaner... gledao sam prije neki mj dana po mobile.de bas bmw i audi ove jace modele i vidio sam da je BMW dosta jeftiniji.. jbg, mozda sam i ja pobrkao nesto. Meni cudno bilo, pa zato i pitam

Zašto googlaš?

Pa pošalji svom dečku baxu poruku?

:lol::lol::lol:
 
Član
Bax mi nije intresantan.. ti mi se svijdas. Tvoja inteligencija je na zavidnom nivou :lol:

kad ti nedostaje "ideja" za temu o kojoj se trenutno raspravlja ti pokusavas vrijedjanjem.. mislis da si intresantan :lol:
 
Član
Ti se jedini ovdje koji vrijeđaš. O temi sam rekao šta imam reći. Možda sam trebao nešto reći za tvoj konstruktivni post?

Da komentiram tvoje znanje, "pismenost" i izjave o mom šporetu od 2000 km? Nema potrebe. Sa takvima kao što si ti se zayebajem prije doručka;)
 
Član
Zela, glup si ako nastaviš.. vidiš da su te bolan svi pustili da lupetaš (mada ima velike istine)... ohladi čovječe, pusti se šuplje....

smiri se, i viči uredu je, dobro je, riba ako ništa...

prekratak je ovaj život da se živciramo za ovakve gluposti, ali eto možda vi to malo drugačije gledate...

a znaš šta još, ako se budeš naljutio na ovo, a iskreno ti mislim dobro, ispast ćeš još veća budala
 
Član
fino vam covjek stavi vremena pa ih citajte i tjesite se,premda ne vidim razloga zasto,jer nikakve koristi nema niko od nas od ovoga..ali je zabavna tema..
porschefan sad ce doci bax s nekim komentarom o tim vremenima,da je zapravo audi brzi iako je bmw brzi :D
 
Ovo je jedna od najboljih tema od kada sam član foruma, poruka moderatorima : ni slučajno nemojte lock-at ovo :icon_smile: , ima se tu još mnogo toga za reći, pardon, napisati.... :icon_smile:

wade je napisao(la):
fino vam covjek stavi vremena pa ih citajte i tjesite se,premda ne vidim razloga zasto,jer nikakve koristi nema niko od nas od ovoga..ali je zabavna tema..
porschefan sad ce doci bax s nekim komentarom o tim vremenima,da je zapravo audi brzi iako je bmw brzi :D

Meni je najfascinantnije vrijeme na Top Gear stazi, M3 CSL zaostaje samo 2 sekunde od premoćnog, superiornog Audija RS4, ali, M3 je vožen na polu slik gumama na vodom natopljenoj stazi, a RS4 na potpuno suhoj i to još Quattro... :icon_confused:
 
Sta se bezveze svađate koji bolji, ni iz dzepa ni u dzep :icon_biggrin:
Ja kad bi mogao birat nebi ni jednog od ova dva uzeo, vec C63 AMG i boli me qrac sto je mozda sporiji od ova dva :icon_biggrin:
 
Član
[quote='

Meni je najfascinantnije vrijeme na Top Gear stazi, M3 CSL zaostaje samo 2 sekunde od premoćnog, superiornog Audija RS4, ali, M3 je vožen na polu slik gumama na vodom natopljenoj stazi, a RS4 na potpuno suhoj i to još Quattro... :icon_confused:
[/quote]

Ja bih samo zamolio admine da pobrišu ove postove o Zeli, njegovom dečku i ostalim glupostima, tema je dobra, mogao bi netko nešto i naučiti da ne mora čitati ova sranja!

Samo sam htio reći da bih i ja uzeo BMW, zašto? Jer može palit gume i to ga je proslavilo među svim svjetskim krkanima koji su ikada postojali! Kao da je netko ikada rekao kupit ću BMW jer mu je prevjes manji nego u Audija?? Upitajte bilo kojeg vlasnika BMW-a koja je glavna razlika između smještaja motora Audija i BMW-a i garantuujem da će njih 99% zbunjeno gledati u vas, probajte pa javite rezultate.

Uzeo bih ga jer je bolji za vožnju, a ja volim brzo voziti i ništa drugo ali apsolutno ništa. Audi je ljepši kako vani tako i unutra, komforniji, bolji u lošim vremskim uvjetima, razlika u brzini je mizerna i što je najvažnije nema epitet "krkanskog" automobila. Pa koliko ste samo klipova pogledali raznoraznih BMW-a kako uokrug pale gume? Čisto silovanje auta što njegovog vozača čini silovateljem, gospodo postoje natjecanja u driftu prijavite se pa dokažite svoje znanje, paljenje guma uokrug je čisti krkanluk.

I još nešto 2Porschefun-u to je prijatelju 2 sekunde PO KRUGU znaš li ti koliko utrka ima krugova :)? Evo nek ima samo 10 pa računaj ;).
 
Top