Audi Q7 Misljenje?

Audi Q7 Misljenje?

Član
Drustvo evo i mene nazad :D nasmija se posteno citajuci prethodne postove.
U subotu kupih auto, u cetvrtak idem po njega ipak je x5 presudio, probavao sam jednog 2002 godiste 3.0d automatik 184ks i nikako mi se nije svidio preesporo, taman da odustanem od x5 kad naletim na facelift 2005 godiste kontam se 218ks i drugi mjenjac valjda je bar malo brzi i odem, probam, formula.
Drasticna razlika, kao da je benzinac u odnosu na 184ks.
Evo par slika za sad iz autokuce a od cetvrtka ce biti i detaljniji slika i informacija. 20151010_120759.jpg 20151010_120809.jpg
 
Član
druze nema ovdje bas neke raje da ti o tome moze reci iz prve ruke, mi smo svi ovdje vidjeli q7 i znamo neke ljude koji ih imaju a ti ako imas pare uzmi ga , ako laze koza ne laze rog znaci guzonje to masovno uzimaju i skupo je znaci valja :D
ziv ti i zdrav bio i ako tako nastavis u 40toj ces moci kupiti jahtu a mozda i svemirski brod aBd
Ahaha ne treba mi bas jahta dosta bi bio neki ferrarcic, evo x5 je stigao :)
 
Član
Po vin dekoderu vidio sam da izmedju ostale opreme ima i sport paket, ne znam na sta se to odnosi?
 
Član
Jeste u pravu si kad skontam volan je sportski i sjedista ima volan ono zadebljenje, ima sport fahrwerke znaci sport opruge ali to sa strane ne spada u sport paket
 
Top