Audi Q7 Misljenje?

Audi Q7 Misljenje?

Legend
Audi q7 jeste ogroman auto.. Ja sam ga vozao nekih mjesec dana po sarajevu i napatio me je. Zauzme citavu traku, za parking ti treba mjesto i po i po duzini i po sirini.. O ukusima ne treba raspravljati objasnio sam zasto volim njemacka auta u vise navrata konkretno vw grupaciju. I kako radim u autoindustriji sve vise me fascinira njihova sistematicnost i pristup. O finalnom produktu svega toga da ne pricam, nisam imao negativna iskustva sa tim autima i stojim iza toga da za nas standard skoda srat vw audi najlogicniji izbor..
 
Član
kad nađeš 2-3 primjerka od oba postavi ovdje pa da vidimo za koji model se nudi šta i po kojoj cijeni...da se poredi e70 sa q7 iste generacije tu se nema šta porediti x5 ide...a obzirom da gledaš model prije ...možda nađeš bolji primjerak q7...

napravi sebi 5-10 parametara, šta ti je bitno i gledaj koje ti je autu u prednosti i to kupi...to što je nekomde drugom bitnije neznači da je i tebi...

to je moje mišljenje...
 
Meni je Q7 besmisleno velik auto , izvana kolosalan i gorostasan (na pomalo kombijevski način) a unutra i ne baš (prostran je ali ne koliko bi rekao kad ga pogledaš izvana) a najviše mi se zgadio kad sam vidio šta radi od prednjih guma u S-line paketu , potpuno novi 3.0TDI S-line i prednje gume nakon prvih 23.000km možeš komotno baciti , tako da dođe kad mjenjaš ulje mijenjaš i ultra skupe gume...
Kod Audija , po meni , najpogođeniji crossover model je A6 Allroad , manji je od Q7 , unutra ništa manje prostran , bolje ide manje troši i neuporedivo auto ljepše izgleda.
A ova usporedba x5 vs Q7 , definitivno X5 , ako ništa bar se vozi kao malo auto za razliku od Q7 koji se vozi kao što izgleda mrcina od 2,5 tona...

Moram se potpuno složiti sa ovim, posebno dio gdje se spominje A6 Allroad, po meni, najbolje auto na svijetu od te crossover vrste.
 
Top